Що чекає на українців? У Євросоюз не пускають щеплених вакциною Covishield, - Reuters

У Євросоюз не пускають щеплених вакциною Covishield, – Reuters

Громадяни Індії, яких вакцинували від коронавірусної інфекції препаратом Covishield, зазнають труднощів із поїздками до Євросоюзу. Як повідомляє Reuters, про цю проблему повідомив генеральний директор Інституту сироватки Індії Адар Пунавалла, передають Патріоти України.

"Я порушив це питання на найвищому рівні та сподіваюся вирішити його найближчим часом як із керівними органами, так і на дипломатичному рівні з країнами", – заявив він.

Відомо також, що Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) на сьогоднішній день схвалило чотири вакцини від коронавірусу: AstraZeneca (нова назва – Vaxzevria), Moderna, Pfizer/BioNTech і Johnson & Johnson. Вакцини AstraZeneca/Covishield у списку поки немає.

У звʼязку з цим, міністерство закордонних справ Індії порушило питання про невизнання EMA вакцини Covishield. Зазначимо, що в Брюсселі стверджують, що заявка на отримання дозволу для цього препарату не була подана.

Раніше Міністерство охорони здоровʼя України опублікувало інструкцію того, як отримати міжнародне свідоцтво про проходження вакцинації проти COVID-19.

Блага звістка для антивакцмнаторів: Американські науковці створили жуйку проти поширення коронавірусу, а також полегшення наслідків у вже заражених

вівторок, 7 грудень 2021, 10:38

У США створили жувальну гумку, яка посприяє зниженню ризику зараження коронавірусом. За розробкою стоять вчені Пенсільванського університету та кількох інших організацій. Один з авторів розробки Генрі Деніелл зазначив, що вірус розмножується в слині. Т...

Наступна нерухомість буде вже на Місяці, чи Марсі? Найбагатша людина світу Ілон Маск офіційно став безхатьком

вівторок, 7 грудень 2021, 10:29

Як відомо, ексцентричний мільярдер-винахідник висловлювався про те, що має намір безпосередньо взяти участь у колонізації Марсу. Наразі він мобілізує всі ресурси, щоб прискорити космічні програми польоту на Місяць та комерційних польотів на орбіту Землі