Що на це скаже МОЗ? В Україні від коронавірусу померло втричі більше людей, ніж свідчить офіційна статистика, - вчені

Дані досліджень свідчать, що в Україні від COVID-19 померло втричі більше людей, ніж йдеться в офіційній статистиці. Про це заявляє незалежна дослідницька організація "Інститут показників і оцінки здоров'я" при Медичній школі Вашингтонського університету (Institute for Health Metrics and Evaluation, IHME), передають Патріоти України.

За даними вчених, за час пандемії в Україні від коронавірусу загинуло понад 138 тисяч людей, у той час, як офіційні дані втричі занижені: 46 737 людей. Також втричі статистику, за даними вчених, знизили Румунія, Індія і Мексика. У 10 разів статистику занижено в Японії, Єгипті та Казахстані. На Росії офіційну статистику занижено у 5 разів, а у Штатах та Італії – у півтори раза.

Також за даними IHME, у світі від COVID-19, за їхніми підрахунками, сталося 6.9 мільйонів смертей, у той час, як офіційна світова статистика свідчить, що ця цифра є вдвічі меншою.

"IHME оцінив загальну кількість смертей від коронавірусу шляхом порівняння очікуваних смертей від усіх причин, заснованих на тенденціях, які мали місце бути до пандемії, з фактичним числом смертей від усіх причин під час пандемії. Потім цей показник" надлишкової смертності "був скоректований для виключення випадків смерті, побічно пов'язаних з пандемією (наприклад, через людей із захворюваннями, не пов'язаними з ковідом, які уникають медичних установ), а також смертей, яким запобігли пандемією (наприклад, зниження смертності в результаті ДТП) ", – йдеться в повідомленні.

Потім довелось вибачатися: Український тренер сказав в ефірі 5 разів "б***ь", коментуючи гол "Шахтарю" в Лізі чемпіонів (відео)

четвер, 16 вересень 2021, 19:15

Колишній тренер футбольного клубу "Маріуполь" і київського "Арсеналу" Ігор Леонов, який працює експертом на телеканалі "Футбол 1", не зміг стримати емоцій, коментуючи другий гол "Шерифа" у ворота "Шахтаря", повідомляють Патріоти України. . Експерт кіл...

Лікарі не беруться робити прогнози: Відомого російського режисера ввели у кому, його стан критичний

четвер, 16 вересень 2021, 18:43

Російського режисера Андрія Звягінцева ввели у штучну кому після перенесеної коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє The Bell з посиланням на джерела, зазначають Патріоти України. Зазначається, що у Звягінцева виявили 92%-е ураження легенів,...