Що на це скаже Зе? Москва просить пустити "гуманітарку" у Києво-Печерську лавру (документ)

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова звернулася до уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денисової з проханням про сприяння в доставці гуманітарної допомоги в Києво-Печерську лавру, передають Патріоти України.

У ньому вказується, що місія російських віруючих "носить виключно гуманітарний характер". Москалькова повідомила, що дізнавшись про тяжке становище мешканців Лаври, "миряни двох держав списалися по інтернету і домовилися про можливу підтримку".

Російський омбудсмен зазначила в листі, що зібрано більше двох тонн лікарських препаратів, дезинфікуючих засобів, масок, рукавичок та інших засобів, необхідних у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції. Однак для доставки життєво необхідного вантажу потрібен спеціальний дозвіл від Міністерства соціальної політики України, на адресу якого були направлені звернення, але відповіді так і не отримано.

"Прошу Вас, шановна Людмила Леонтіївна, надати допомогу в отриманні відповідного дозволу на ввезення ліків та іншої допомоги для мешканців Свято-Успенської Києво-Печерської лаври", – йдеться в листі.

Уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денисова підтвердила отримання звернення Москалькової і повідомила, що ці питання треба адресувати до Мінсоцполітики.

"Ініціатор звернення, який хоче передати вантаж, повинен звернутися до Міністерства соціальної політики. Тільки там можуть вирішувати питання оформлення і ввезення вантажу в якості гуманітарної допомоги", – підкреслила омбудсмен. Денисова додала, що не вирішує таких питань, а тільки контролює дотримання прав, повідомляє ВВС News Україна.

У Києво-Печерській лаврі відбувся спалах коронавіруса. З 13 квітня Лавра знаходиться на повному карантині. За останніми даними, хворих близько 150 чоловік, є померлі. За останніми даними, хворих близько 150 осіб, є померлі.

Джерело: Обозреватель

З архіву ПУ. Знайшли з посмішкою на губах: На Вінничині жорстоко вбили росіянина, який воював в "Азові"

субота, 23 січень 2021, 14:00

Максим Трикоза вступив до складу "Азову" 1 вересня 2015 року як волонтер-інструктор і отримав позивний «Войдан». Мешканці околиць Вінниці виявили тіло людини зі слідами насильницької смерті. Про це повідомляє Телеграм-канал «Черговий ООС», передають Па...

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).