
Про враження норвежця Фредріка від столиці України розповіла його дружина Олена. Пара зустрілася у Норвегії, коли після повномасштабного вторгнення Росії дівчина була вимушена виїхати з України, передають Патріоти України з посиланням на "Великий Київ".
Перш за все скандинава вразила єднання киян після ракетного обстрілу росіянами київської дитячої спеціалізованої лікарні.
“У день обстрілу “Охматдиту” ми поїхали туди під вечір завезти води. Його здивувала кількість людей, які привозять їжу та воду, а також добровільно розбирають завали”, – розповіла Олена на своїй сторінці у TikTok.

Окремо Фредерік відзначив гостинність киян.
“Фредрік їв борщ, домашні овочі, львівський сирник, молоду картопельку та навіть спробував самогон. Казав, що у Норвегії тобі навіть каву не завжди запропонують у гостях”, – додала Олена.
Також, норвежець був вражений парками, алеями та історичними памʼятками Києва.
“Дуже засаджено всілякою зеленню, де можна погуляти та посидіти, як у центрі, так і у житлових районах. Історичні памʼятки на кожному кроті. Київ буквально дихає історією”, – зазначила Олена.
Крім того, вона додала, що у Києві смачніші овочі та фрукти та великий асортимент кавових напоїв, кращі сервіс та концепція у ресторанах.
“Найбільше йому сподобались реберця. На Арсеналі доїдали ребра ми вже без світла”, зауважила Олена.
Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...
У Львівській області на 8500 грн оштрафквали чоловіка, який намагався виїхати з України з фальшивою довідкою про інвалідність. Про це йдеться у вироку Яворівського райсуду Львівської області, передають Патріоти України. Згідно з офіційними матеріалами ...