Що приховує королева: Спливли цікаві факти з життя Єлизавети II

Деякі моменти з життя Єлизавети II приховані за завісою таємниці, незважаючи на те, що вона публічна особа. Про життя королеви оточуючі мають мало уявлення, тому, щоб внести ясність, ми вирішили розповісти самі незвичайні факти про королеву, передають Патріоти України.

Почати варто з того, що після народження Єлизавета була тільки 3-ою претенденткою на трон, і ніхто не очікував, що вона коли-небудь стане королевою. Але дядько Єлизавети відрікся від престолу, і коронували її батька Георга VI. Таким чином, вона стала прямою спадкоємицею.

У 1945 році королева вступила в жіночі загони самооборони. Вона ніколи не брала участь в бойових діях, зате отримала спеціальність механіка і ще багато корисних навичок.

Вперше Єлизавета зустріла свого майбутнього чоловіка Філіпа Маунтбаттена, коли їй було всього 8 років. Вона закохалася в нього з першого погляду, але спочатку Філіп не виявляв відповідних почуттів. Вся сім'я Єлизавети опиралася їх шлюбу, але всупереч всьому Єлизавета вийшла заміж за кохану людину в 21 рік.

Також цікаво те, що королева 2 рази святкує свій день народження в колі сім'ї та офіційно на початку літа. Ця традиція була введена Едуардом VII і досі користується попитом.

Крім того, можна помітити, що Єлизавета носить одяг яскравих кольорів і тільки вироблену в Британії. Це дозволяє їй бути помітною в натовпі і виділятися.

Джерело: РБК-Україна

Тіна Кароль похвалилася дорогим "подарунком" від Зеленського

вівторок, 7 липень 2020, 18:41

Президент України Володимир Зеленський нагородив співачку Тіну Кароль орденом княгині Ольги III ступеня. . "Цією нагородою вшановують жінок за визначні заслуги в різних сферах суспільної діяльності, включаючи культуру і благодійність", – йдеться у пові...

Українцям розповіли, як вберегтися у розпал літа від кишкових інфекцій

вівторок, 7 липень 2020, 18:14

В Україні настав найспекотніший період літа, а разом з ним і час кишкових інфекцій. Харчові отруєння та інфекції, які викликані різними організмами, дуже небезпечні й в групі ризику перебувають також діти. Такі захворювання можуть привести до серйозних...