Що приховує королева: Спливли цікаві факти з життя Єлизавети II

Деякі моменти з життя Єлизавети II приховані за завісою таємниці, незважаючи на те, що вона публічна особа. Про життя королеви оточуючі мають мало уявлення, тому, щоб внести ясність, ми вирішили розповісти самі незвичайні факти про королеву, передають Патріоти України.

Почати варто з того, що після народження Єлизавета була тільки 3-ою претенденткою на трон, і ніхто не очікував, що вона коли-небудь стане королевою. Але дядько Єлизавети відрікся від престолу, і коронували її батька Георга VI. Таким чином, вона стала прямою спадкоємицею.

У 1945 році королева вступила в жіночі загони самооборони. Вона ніколи не брала участь в бойових діях, зате отримала спеціальність механіка і ще багато корисних навичок.

Вперше Єлизавета зустріла свого майбутнього чоловіка Філіпа Маунтбаттена, коли їй було всього 8 років. Вона закохалася в нього з першого погляду, але спочатку Філіп не виявляв відповідних почуттів. Вся сім'я Єлизавети опиралася їх шлюбу, але всупереч всьому Єлизавета вийшла заміж за кохану людину в 21 рік.

Також цікаво те, що королева 2 рази святкує свій день народження в колі сім'ї та офіційно на початку літа. Ця традиція була введена Едуардом VII і досі користується попитом.

Крім того, можна помітити, що Єлизавета носить одяг яскравих кольорів і тільки вироблену в Британії. Це дозволяє їй бути помітною в натовпі і виділятися.

Джерело: РБК-Україна

Хіти тижня. "А чий Крим?": Український журналіст провчив росіян у літаку, мережа в захваті

п’ятниця, 22 листопад 2019, 20:00

Відомий український журналіст Руслан Горовий розповів, як в літаку рейсу "Франкфурт - Чикаго" зіткнувся з пасажирами з Росії і вступив з ними в суперечку через Крим. Про це він написав у Facebook. У коментарях користувачі соцмережі підтримали журналіст...

Хіти тижня. "Мы их у*бем": Цимбалюк жорстко відповів на заклик Коломойського до дружби з Росією (відео)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 19:30

Український журналіст Роман Цимбалюк жорстко відреагував на скандальне інтерв'ю олігарха Ігоря Коломойського, в якому він закликав до примирення з Росією. У своєму Telegram-каналі Цимбалюк пояснив на особистому життєвому прикладі, чому вважає таку думк...