Що робити, якщо генератор стоїть на вулиці, а йде дощ: У ДСНС дали поради

У ДСНС поділилися порадами, що робити якщо ви поставили генератор на вулиці, але йде дощ.

Рятувальники наголошують, що найголовніше правило – ні в якому разі не заносити генератор у приміщення: на балкон, у під’їзд, магазин чи кав’ярню. Адже під час роботи виділяються токсичні речовини, від яких можна отруїтися.

Генератор має завжди залишатися на вулиці, але можна подбати про спеціальний навіс, який захистить прилад від опадів.

Водночас, заховавши генератор під накриття, до нього має бути доступ чистого прохолодного повітря.

  • Якщо ви заховали генератор у спеціальний контейнер, потрібно передбачати систему виведення вихлопних газів.
  • Генератор не повинен перегріватись.

Глобальні катастрофи - не випадковість: Вчені знайшли ймовірну причину найбільших вимирань на Землі

субота, 27 червень 2026, 8:30

Життя на планеті Земля пройшло колосальний еволюційний шлях, який зрештою призвів до появи людства. Проте цей процес не мав чіткого плану, а розвивався під впливом природних збігів та везіння. Протягом мільярдів років біосфера неодноразово зазнавала ни...

На грані виживання: ПФУ назвав кількість пенсіонерів із виплатами нижче прожиткового мінімуму

субота, 27 червень 2026, 8:21

Загалом в Україні налічується 10,2 мільйона пенсіонерів. При цьому понад 60 тисяч людей в Україні щомісячно отримують пенсію, яка є нижчою за прожитковий мінімум для непрацездатних, зокрема пенсіонерів. Про це свідчать дані Пенсійного фонду, пише РБК-У...