Що робити, якщо генератор стоїть на вулиці, а йде дощ: У ДСНС дали поради

У ДСНС поділилися порадами, що робити якщо ви поставили генератор на вулиці, але йде дощ.

Рятувальники наголошують, що найголовніше правило – ні в якому разі не заносити генератор у приміщення: на балкон, у під’їзд, магазин чи кав’ярню. Адже під час роботи виділяються токсичні речовини, від яких можна отруїтися.

Генератор має завжди залишатися на вулиці, але можна подбати про спеціальний навіс, який захистить прилад від опадів.

Водночас, заховавши генератор під накриття, до нього має бути доступ чистого прохолодного повітря.

  • Якщо ви заховали генератор у спеціальний контейнер, потрібно передбачати систему виведення вихлопних газів.
  • Генератор не повинен перегріватись.

Спіймали карася з червоними плямами? Експерти пояснили, чи можна їсти таку рибу

понеділок, 22 червень 2026, 10:49

Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...

Від цього залежить пенсія: хто з пенсіонерів має підтвердити право на виплати

понеділок, 22 червень 2026, 10:42

Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...