Що робити, якщо не працює світлофор: Водіям в Україні нагадали основні жести регулювальника

В Україні, згідно з правилами дорожнього руху, сигнали регулювальника мають перевагу перед сигналами світлофорів та вимогами дорожніх знаків. Вони є обов’язковими для виконання, передають Патріоти України з посиланням на поліцію Запорізької області.

Зокрема, водіям варто пам'ятати про основні сигнали, які може подати регулювальник на дорозі. Він подає сигнали за допомогою положення його корпуса, а також жести руками, зокрема з жезлом.

Вони мають такі значення

Регулювальник дорожнього руху стоїть обличчям або спиною до вас. Руки його розведені вбік, опущені донизу, або зігнута перед грудьми права рука з жезлом вліво - це означає, що рух заборонено в усіх напрямках. Це положення регулювальника прирівнюється до червоного сигналу світлофора.

Регулювальник стоїть обличчям до вас. Його права рука, що тримає жезл, витягнута вперед, тобто до вас - це значить, що рух заборонено прямо, а праворуч - рух дозволено. Це положення регулювальника означає червоний сигнал світлофора із зеленою стрілкою праворуч.

Рука регулювальника з жезлом піднята вгору. Він стоїть до вас будь-яким боком - цей жест означає, що зараз зміниться рух на перехресті. Таке положення означає "Увага!" і жовтий сигнал світлофора. Автомобілі та пішоходи мають покинути перехрестя, рух транспорту заборонено.

Регулювальник стоїть до вас лівим боком з витягнутою вперед рукою з жезлом - це означає, що дозволяється їхати у будь-якому напрямку: праворуч, ліворуч, прямо, а також розвертатися. Цей сигнал регулювальника означає зелене світло світлофора.

Якщо регулювальник стоїть лівим боком до вашої машини, а його руки опущені донизу, витягнуті по сторонах або зігнуті й притиснуті до грудей - це означає, що можна їхати прямо або праворуч, спочатку пропустивши пішоходів. Такий сигнал означає зелене світло світлофора, але із забороною повороту ліворуч.

"Порушення принципу політичної незалежності НБУ". Гетманцев розповів, чи вимагає МВФ знецінити гривню

вівторок, 1 жовтень 2024, 9:53

Міжнародний валютний фонд не вимагає від України девальвувати гривню. Адже це стало б порушенням принципу політичної незалежності НБУ, який жорстко відстоюють у самому фонді. А також підвищмло б ризики макрофінансової дестабілізації. Про це повідомив г...

Не втратити стратегію перемоги

вівторок, 1 жовтень 2024, 9:01

У V столітті до Христа Сунь-Цзи писав: . Алегоричність твердження не заважає його застосуванню в реальності – тим більше, що його правильність не раз була доведена на практиці. . Застосовуючи ці стратегічні поради до московсько-української війни, бач...