Що таке "анкета добровольця" у ТЦК і чи обов'язково її підписувати - пояснення

Юристка Надія Шуляк розповіла, що інколи деякі ТЦК можуть "підсунути" військовозобов'язаному на підпис анкету добровольця. Чи обов'язково її підписувати, Шуляк розповіла для видання "Новини.LIVE".

Документи, які треба підписувати:

  • військові облікові документи,
  • анкетування для особової справи,
  • заяви для видачі військового документу.

"Уважно дивіться, що ви підписуєте. Ось дзвонить мені клієнт і каже: "Мені тут дали ще якусь анкетку. Я говорю: "яку анкету?", він читає: "Анкета добровольця на проходження військової служби". І я кажу: "Це ми не підписуємо, якщо не маємо наміру нести військову службу. Будь-які документи, які не відображають волю військовозобов’язаної особи, підписувати не потрібно", – зазначає Надія Шуляк.

Уявляли інакше: Покупці дізналися, як насправді роблять крабові палички, та обіцяють більше ніколи не купувати "це" (відео)

неділя, 16 червень 2024, 17:30

Люди були серйозно стривожені, побачивши, як робляться крабові палички, і деякі навіть присягнулися ніколи більше їх не їсти. Вони можуть бути улюбленою закускою, але, схоже, у крабових паличок є тривожна історія того, як вони потрапляють "з моря" на в...

"Англійські ВПС збили їх": Фанати з Британії провокують німців піснею про Другу світову війну (відео)

неділя, 16 червень 2024, 16:55

Сьогодні, 16 червня, на Євро-2024 поєдинком проти Сербії стартує збірна Англії. Вболівальники команди вже встигли влаштувати скандал, зазначають Патріоти України. У кількох німецьких містах натовпи англійських фанатів виконували пісню «10 німецьких бом...