
Знаменитий у минулому футболіст київського "Динамо" і збірної України Олександр Алієв повідомив, що йому вдруге від початку повномасштабного вторгнення Росії прийшла повістка з вимогою з’явитися до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Емоційне відео з цього приводу він розмістив у соцмережах, передають Патріоти України.
Колишній спортсмен обурився викликом до військкомату, оскільки, за його словами, в перші дні війни записався у Територіальну оборону Києва. 37-річний уродженець Хабаровська, якому досі дуже важко дається українська мова, висловив подив, що отримує повістку вже вдруге.
“Учора ввечері мені прийшла повістка в армію. Мене призивають в армію. І це вже друга повістка за час війни. Що там на Оболоні за дятли сидять?.. Я з перших днів війни перебуваю в армії”, - говорив Алієв, йдучи у цивільному одязі набережною Дніпра.
Для того, щоб розкритикувати роботу Оболонського ТЦК та СП емоційному ексфутболісту забракло слів із цензурної лексики. “Чи вас, бл*дь, війна досі нічому не вчить, бл*дь? Вам аби, бл*дь, вибачте мене, сп*здити, або просто показати, що ви надрукували і розіслати всім? Клоуни, займайтеся, хоч чимось корисним для країни, якщо об*ираєтеся йти на війну”, – сказав Олександр.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...