"Що ви з ними цяцькаєтеся? Їх гнати треба!": Літня жінка "підірвала" мережу відвертими словами про УПЦ МП (відео)

Українка емоційно підтримала «виселення» Московської церкви з Києво-Печерської лаври, повідомляють Патріоти України.

Жінка переконана: повернути найбільшу християнську святиню українському народові треба було ще на зорі незалежності, натомість українська влада та суспільство десятиліттями закривали очі на те, що центр впливу Москви в Україні набирав потужності.

Жінка нагадала про тисячі кращих синів та доньок України, які полягли, захищаючи рідну землю та свій народ від агресії Росії і заявила, що з тими, хто виправдовує війну, годі вже «цяцькатися». Емоційна промова українки під входом на територію лаври у відповідь на запитання журналіста з'явилася у мережі.

На відео жінка дуже бурхливо реагує на запитання журналіста щодо того, чи підтримує вона виселення з Києво-Печерської лаври представників УПЦ МП після розірвання з цією релігійною організацією договору оренди державної пам'ятки.

«Треба було це ще тридцять років тому це зробили! А не оце зробили з цієї «сушари»! Вони пальці віялом, тварюки!» – заявила жінка.

Коли ж кореспондент поцікавився причинами такої позиції, вона не стримувала гніву. «А тому що я Україну люблю! Зрозуміли? Я її щиро люблю. І за кожного хлопця нашого, що зараз загинув – най би ці к*цапи повиздихали! Скільки наших дітей повбивали, тварюки! І кажуть, що у них якась свята... Вони тут моляться? А там все роблять, щоб ми подохли? То оце тут їх, тварюк, треба тримати? Що ви з ними цяцькаєтеся? Їх гнати треба!» – висловила своє переконання жінка.

Присутні біля Києво-Печерської лаври люди підтримали її вигуками «Правильно!» та оплесками.

Екоцид та геноцид: Олешки затоплені на 90%, вода піднялася під дахи, окупанти забороняють евакуацію - мер

четвер, 8 червень 2023, 7:10

Рівень води в місті - 2-3 метри. Тимчасово окуповані Олешки вже затоплені на 90% після підриву Каховської ГЕС у Херсонській області. Проте окупанти не проводять евакуацію і не дозволяють місцевим жителям вибратися з міста самостійно. Про це розповів мі...

Частина пенсіонерів в Україні може отримати одразу шість пенсій: Що треба знати

четвер, 8 червень 2023, 6:50

В Україні ті пенсіонери, які ухвалили рішення надовго виїхати з території країни, мають право на одноразову виплату у розмірі шести пенсій. Для цього потрібно написати заяву та звернутися до відділення Пенсійного фонду.Про це йдеться у роз'ясненні ПФУ ...