Що заважає схуднути: Дієтолог розкрила головні причини

Намір правильно харчуватися і схуднути часто зривається через брак часу і халатність у виборі їжі. Відомий дієтолог Світлана Фус в Instagram назвала причину, а також розповіла, про що важливо пам'ятати під час боротьби за красиву фігуру, повідомляють Патріоти України.

Що заважає правильно харчуватися і худнути

  • Не встигли купити продукти;
  • Не вистачило сил після важкого трудового дня придумати щось корисне;
  • Безліч інших виправдань.

Фус нагадала, що в такі моменти в хід іде їжа, дбайливо залишена в холодильнику. Найчастіше, це те, що можна швидко приготувати: сосиски, пельмені, ковбаса, кетчуп, майонез, консерви. Саме через таку їжі з'являється зайвий жир.

Про що важливо пам'ятати

"Все починається з холодильника: чи буде він помічником на шляху до здорового харчування, в боротьбі за красиву фігуру. Тому важливо пам'ятати, що 80% успіху безпосередньо залежить від харчування", – пояснила дієтолог.

Вона зазначила: купуючи піцу, курку-гриль та іншу важку й некорисну їжу дорогою додому з роботи, доведеться їсти саме це. Причина – найкраща їжа та, що під рукою. Тому потрібно заздалегідь потурбуватися про те, що закупити в холодильник для правильного харчування.

Знімав фільми з Кікабідзе: Помер знаменитий радянський режисер (фото)

понеділок, 17 лютий 2020, 14:15

У понеділок, 17 лютого, помер відомий радянський та грузинський кінематографіст і режисер Георгій Шенгелая. Йому було 82 роки, причина смерті поки не розкривається, повідомив грузинський телеканал "Руставі", передають Патріоти України. В СРСР найбільшо...

Хіти тижня. Апокаліпсис сьогодні: У мережі з'явилися страшні фото негоди на Одещині

понеділок, 17 лютий 2020, 13:00

В результаті сильної негоди в Одеській області постраждали дахи будинків і дерева. В Одеській області 9 лютого сильно зіпсувалася погода. В результаті сильного вітру виявилися повалені дерева. Також від поривів вітру зірвало дахи будинків. Від цього по...