Що заважає схуднути: Дієтолог розкрила головні причини

Намір правильно харчуватися і схуднути часто зривається через брак часу і халатність у виборі їжі. Відомий дієтолог Світлана Фус в Instagram назвала причину, а також розповіла, про що важливо пам'ятати під час боротьби за красиву фігуру, повідомляють Патріоти України.

Що заважає правильно харчуватися і худнути

  • Не встигли купити продукти;
  • Не вистачило сил після важкого трудового дня придумати щось корисне;
  • Безліч інших виправдань.

Фус нагадала, що в такі моменти в хід іде їжа, дбайливо залишена в холодильнику. Найчастіше, це те, що можна швидко приготувати: сосиски, пельмені, ковбаса, кетчуп, майонез, консерви. Саме через таку їжі з'являється зайвий жир.

Про що важливо пам'ятати

"Все починається з холодильника: чи буде він помічником на шляху до здорового харчування, в боротьбі за красиву фігуру. Тому важливо пам'ятати, що 80% успіху безпосередньо залежить від харчування", – пояснила дієтолог.

Вона зазначила: купуючи піцу, курку-гриль та іншу важку й некорисну їжу дорогою додому з роботи, доведеться їсти саме це. Причина – найкраща їжа та, що під рукою. Тому потрібно заздалегідь потурбуватися про те, що закупити в холодильник для правильного харчування.

Хіти тижня. От-така от медицина..: В одеській лікарні після накладення гіпсу жінка змушена була поповзом діставатися до виходу з лікарні (відео)

субота, 23 січень 2021, 1:00

Як видно з відео, медперсоналу взагалі немає ніякого діла до людини, ща повзе коридором медичного закладу. «А що мені залишається робити? Якщо у мене іншого виходу немає», - каже жінка. «Не відомо, як жінка добиралася далі - на таксі, громадському тран...

З архіву ПУ. "Катували не заради інформації, а просто розважалися": Звільнений українець розповів про жахи полону (відео)

субота, 23 січень 2021, 0:35

Мати полоненого розповіла, що до останньої хвилини не вірила, що її син буде звільнений. 29 грудня 2020 року в ході обміну полоненими був звільнений житель Слов'янська, бізнесмен Іван Катишев, який провів в застінках НЗФ майже 3 роки за звинуваченням в...