Що заважає схуднути: Дієтолог розкрила головні причини

Намір правильно харчуватися і схуднути часто зривається через брак часу і халатність у виборі їжі. Відомий дієтолог Світлана Фус в Instagram назвала причину, а також розповіла, про що важливо пам'ятати під час боротьби за красиву фігуру, повідомляють Патріоти України.

Що заважає правильно харчуватися і худнути

  • Не встигли купити продукти;
  • Не вистачило сил після важкого трудового дня придумати щось корисне;
  • Безліч інших виправдань.

Фус нагадала, що в такі моменти в хід іде їжа, дбайливо залишена в холодильнику. Найчастіше, це те, що можна швидко приготувати: сосиски, пельмені, ковбаса, кетчуп, майонез, консерви. Саме через таку їжі з'являється зайвий жир.

Про що важливо пам'ятати

"Все починається з холодильника: чи буде він помічником на шляху до здорового харчування, в боротьбі за красиву фігуру. Тому важливо пам'ятати, що 80% успіху безпосередньо залежить від харчування", – пояснила дієтолог.

Вона зазначила: купуючи піцу, курку-гриль та іншу важку й некорисну їжу дорогою додому з роботи, доведеться їсти саме це. Причина – найкраща їжа та, що під рукою. Тому потрібно заздалегідь потурбуватися про те, що закупити в холодильник для правильного харчування.

"Просто зашквар року!": MamaRika розповіла, що думає про деяких артистів

субота, 25 березень 2023, 19:00

Українська співачка MamaRika (Анастасія Кочетова) висловилася про Олега Винника, який "зник" на тлі повномасштабної війни РФ проти України. Артистка не приховувала, що вона погано думає про співака, передають Патріоти України. У новому подкасті для STA...

Природа пожартувала: Жінка народила дітей... два рази за місяць

субота, 25 березень 2023, 18:43

Мешканка Бангладешу народила близнюків з перервою майже в місяць. 20-річна Аріфа Султана народила сина наприкінці лютого, але через 26 днів вона знову відчула біль, і її відвезли до лікарні, передають Патріоти України. Лікарі виявили, що жінка має дві ...