Що ж це коїться: "Безмасочник" через зауваження напав на поліцейського

Правоохоронець отримав хімічний опік рогівки обох очей, тому що порушник використав газовий балончик.

У Києві на станції метро "Славутич" 42-річний чоловік напав на поліцейського через те, що той зробив зауваження про відсутність маски. Тепер правопорушнику загрожує до трьох років за гратами. Про це повідомила речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець, передають Патріоти України.

Подію кваліфікували за частиною 4 статті 296 (хуліганство) та статтею 345 (погроза або насильство щодо правоохоронця) Кримінального кодексу України. Чоловіку вже повідомили про підозру, а зараз вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Як розповіла столична прокуратура на сторінці у Facebook, чоловік не бажав дотримуватися вимог карантину, а потім бризнув з газового балончика в обличчя поліцейському. Потім він намагався поранити правоохоронця та пасажирів розкладним ножем.

"Щоб припинити незаконні дії правопорушника, один з пасажирів здійснив попереджувальний постріл із зареєстрованого травматичного пістолета у бік колій. Після цього правопорушника вдалося затримати", - додали в прокуратурі. Правоохоронець отримав хімічний опік рогівки обох очей.

Джерело: РБК-Україна

Історія, яка жахає: У Костянтинівці жінка понад 18 років ховала в квартирі муміфіковане тіло доньки

неділя, 28 червень 2026, 10:58

Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...

Українців попередили: З 29 червня на три дні перестане працювати популярна мобільна послуга

неділя, 28 червень 2026, 10:30

з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...