Що ж це коїться? У центрі Києва жінка з малою дитиною вступила в конфлікт з патрульними, ті вдалися до радикальних засобів (відео)

Найбільш шкода в цій ситуацію дитину, котра на тривалий час залишилась без батьків

Українців спантеличив незвичний випадок у центрі столиці. Думки розділилися з приводу, хто в цій ситуації більш неправий, зазначають Патріоти України.

Інцидент стався в центрі Києва біля Бессарабської площі. За словами Ярославського, запис йому надіслали учасники конфлікту - сім'я з дитиною. Вони написали, що патрульні зупинили якусь машину і почали розмовляти з водієм на підвищених тонах. Ззаду в авто їхала вони - чоловік, дружина і дитина - та зупинилися, щоб допомогти.

"Після того як дружина вирішила зняти на відео конфліктну ситуацію, патрульні переключили свою увагу на неї, забувши про зупинене ними раніше авто. Все закінчилося затриманням жінки, її чоловіка і залишеною на 5 годин в машині дитиною", - пише екс-керівник районного управління поліції Києва Денис Ярославський на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що в прокуратурі цю ситуацію внесли в ЕРДР і зняли побої.

"Товариші патрульні, будьте стриманішими! І судячи по відео, вас кілька разів поспіль можна було роззброїти і залишити пристебнутими один до одного, вашими ж наручниками", - підкреслив Ярославський.

Але в той же час командир батальйону київської патрульної поліції Євген Зборовський пояснив інцидент і написав, що поведінка жінки щодо патрульних була грубою. А опубліковане відео обрізане і не передає суті конфлікту.

За його даними, екіпаж поліції рухався по вузькій вулиці між ТЦ "Арена Сіті" і Басарабським ринком. Там вони помітили автомобіль марки BMW, який був припаркований другим рядом й затримував рух вулицею. Поліцейські відреагували на порушення водієм правил дорожнього руху і почали з ним розмову. У цей час з'явилася героїня відео з чоловіком, які почали заважати роботі поліції, захищаючи порушника.

"На прохання відійти на тротуар не реагують і в результаті жінка, не контролюючи свою агресію при черговій спробі повернути її на тротуар, з криками і нецензурною лайкою (так, на очах у своєї дитини, на вигляд 10-12 років) розцарапала патрульній обличчя та залишила садна на руках. На це патрульні також зобов'язані реагувати і мають всі підстави для затримання. Саме при законному затриманні, коли жінка розуміє, що переборщила і починає плакати, включається обрізане відео, викладене автором", - написав Зборівський.

Він також підкреслив, що запис не відображає картини подій абсолютно. Але це записала камера патрульних на їх формі. Даний інцидент розглядають, запис вилучено, а тілесні ушкодження зафіксовані. Запобіжний захід обере суд.

"Патрульних можна знімати на відео. Порушувати закони не можна. Бити патрульних не можна. Робіть висновки маючи повну інформацію, а не по обрізаному вирваному з контексту відео", - написав командир батальйону київської патрульної поліції.

Користувачі в мережі почали також обговорювати цю тему і поведінку жінки.

Хіти тижня. От-така от медицина..: В одеській лікарні після накладення гіпсу жінка змушена була поповзом діставатися до виходу з лікарні (відео)

субота, 23 січень 2021, 1:00

Як видно з відео, медперсоналу взагалі немає ніякого діла до людини, ща повзе коридором медичного закладу. «А що мені залишається робити? Якщо у мене іншого виходу немає», - каже жінка. «Не відомо, як жінка добиралася далі - на таксі, громадському тран...

З архіву ПУ. "Катували не заради інформації, а просто розважалися": Звільнений українець розповів про жахи полону (відео)

субота, 23 січень 2021, 0:35

Мати полоненого розповіла, що до останньої хвилини не вірила, що її син буде звільнений. 29 грудня 2020 року в ході обміну полоненими був звільнений житель Слов'янська, бізнесмен Іван Катишев, який провів в застінках НЗФ майже 3 роки за звинуваченням в...