
Суд Гамбурга ухвалив вердикт про штраф в розмірі 80 денних ставок по 50 євро кожна для 62-річного водія, який на скло свого автомобіля начепив символ "Z". Про це інформує Spiegel, передають Патріоти України.
Речник суду заявив, що водія визнали винним у підтримці воєнних злочинів. Підсудний не заперечує, що прикріпив до свого автомобіля білий аркуш паперу формату А4 з синьою літерою "Z".
"На думку суду, це є схваленням війни в Україні, яка є агресивною війною в розумінні Міжнародного кримінального кодексу, а також прояв солідарності з Росією", - зазначено у вердикті суду.
Російські окупанти з перших днів повномасштабного вторгнення наносили (і продовжують це робити) символи "V" та "Z" на свою військову техніку. Також ці символи активно використовують російські пропагандисти та інші рашисти серед цивільного населення РФ. Верховна Рада України заборонила російську Z-свастику. Країни Балтії, Польща, Молдова, Німеччина та інші ухвалили аналогічне рішення.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...