Щоб більше не кортіло війни: У Німеччині водій отримав штраф 4000 євро за символ "Z" на склі свого авто

Суд Гамбурга ухвалив вердикт про штраф в розмірі 80 денних ставок по 50 євро кожна для 62-річного водія, який на скло свого автомобіля начепив символ "Z". Про це інформує Spiegel, передають Патріоти України.

Речник суду заявив, що водія визнали винним у підтримці воєнних злочинів. Підсудний не заперечує, що прикріпив до свого автомобіля білий аркуш паперу формату А4 з синьою літерою "Z".

"На думку суду, це є схваленням війни в Україні, яка є агресивною війною в розумінні Міжнародного кримінального кодексу, а також прояв солідарності з Росією", - зазначено у вердикті суду.

Символ "Z": що відомо про свастику рашистів

Російські окупанти з перших днів повномасштабного вторгнення наносили (і продовжують це робити) символи "V" та "Z" на свою військову техніку. Також ці символи активно використовують російські пропагандисти та інші рашисти серед цивільного населення РФ. Верховна Рада України заборонила російську Z-свастику. Країни Балтії, Польща, Молдова, Німеччина та інші ухвалили аналогічне рішення.

Не та карма? Московський кухар впав у величезну каструлю з українським борщем, котрий ледве зняли з вогню

субота, 10 червень 2023, 7:07

Коли страва була готова, кухар разом із колегою взявся за каструлю, щоб забрати її з вогню та перенести у інше місце. Кухар закладу харчування одного з ТРЦ Москви готував борщ у великій каструлі, аж раптом послизнувся та впав у нього. Про це у неділю, ...

Перекази з карток українців перевіряють: Чи можуть заблокувати картку за зарплату в конверті і що потрібно знати

субота, 10 червень 2023, 6:58

В Україні всі банки мають проводити фінансовий моніторинг своїх клієнтів. Незначні суми, які властиві клієнту, не блокуватимуть. Однак якщо клієнт проводить незвичайну операцію, щодня отримує та відправляє гроші, часто оперує готівкою, або отримує чи в...