Щоб не нудьгували на карантині: Джоан Роулінг запустила новий цікавий проєкт для дітей

Нове доповнення дозволить дітям всюди транслювати книгу англійською, іспанською, французькою, італійською, німецькою та японською мовами.

Джоан Роулінг, автор книг про Гаррі Поттера, запустила новий Harry Potter At Home Hub на WizardingWorld.com, надаючи читачам доступ до нових ресурсів у співпраці з партнерами з Audible, Bloomsbury, OverDrive, Pottermore Publishing і Scholastic. Про це пише Forbes, передають Патріоти України.

Центр дає доступ до першої книги про Гаррі Поттера безкоштовно. Новий центр - це ініціатива, покликана "допомогти дітям, батькам, опікунам і вчителям додати чарівництва Гаррі Поттера в наше нове повсякденне життя", тобто жити в ізоляції через вірус COVID-19.

Одним з найбільш значних досягнень цього центру є Audible, який додав Гаррі Поттер і Філософський камінь в їх нову безкоштовну бібліотеку Audible Stories. Це означає, що перша книга в серії про Гаррі Поттера буде безкоштовною для всіх під час пандемії COVID-19.

Нове доповнення дозволить дітям всюди транслювати книгу англійською, іспанською, французькою, італійською, німецькою та японською мовами. Слухачі зможуть отримати доступ до аудіокниги на комп'ютері, ноутбуці, телефоні або планшеті, не підключаючись і не входячи в систему Audible.

Хіти тижня. "Ну, с*ка. Не надо ничего придумывать - берите и копируйте у тех, кто умнее вас. Но нет, приятнее продавать украинских заробитчан на экспорт", - Давиденко про "промах" влади

четвер, 4 червень 2020, 4:00

"Они пустые и тупые, как барабан. Карантин послабляют. 12-го послабили. 25-го послабили. 01-го ещё послабят. Уже и поезда запускают, и в садики пускают, и пляжи открывают. Но. Они продлили запрет на экспорт из страны ассортимента от вируса ещё на месяц...

Хіти тижня. "Мне твое УБД до ж*пы, я тебя туда не посылал": У Києві водій маршрутки грубо відмовив у проїзді ветерану АТО (фото)

четвер, 4 червень 2020, 3:00

У четвер, 28 травня, водій маршрутки №317а "ст. м. Харківська - Бориспіль" у грубій формі відмовив у проїзді учаснику АТО на Донбасі. Як повідомила в Facebook дружина атошніка Інна Ольхова, мотивом відмови було: "Мені твоє посвідчення учасника бойових ...