Щоб не скаржилась: Миколаївський підприємець вилив на голову жінці відро помиїв (відео)

Власник кафе спустився в підвал, набрав у відро каналізаційних відходів і вилив жінці на голову.

У Миколаєві конфлікт між двома жителями будинку в центрі міста закінчився виливом каналізаційних стоків на голову жінки. Про це розповіла жертва конфлікту, мешканка Миколаєва Марія, передають Патріоти України з посиланням на Новости-N.

Дівчина повідомила, що проживає по вулиці Спаська 43/3. На першому поверсі будинку знаходиться кафе. За словами дівчини, господар закладу орендує не тільки частина будинку на першому поверсі, але і підвал. 8 червня в кафе прорвало каналізаційну трубу і затопило підвал, який вони здавали в суборенду салону краси. Господарі кафе стали черпати каналізаційні відходи відрами і виносити їх на вулицю. У цей момент Марія йшла додому і попросила не виливати рідину під ворота її будинку і на газон.

У відповідь на прохання власник закладу відповів дівчині словесної лайкою. Мешканка будинку збиралася викликати поліцію, проте господар кафе набрав в підвалі відро каналізаційних відходів, вилив на дівчину, а потім вдарив відром.

Постраждалій допомогла сусідка, яка застосувала проти чоловіка газовий балончик. Після інциденту на місце події виїхав наряд поліції. Чоловік при правоохоронцях лаявся на мешканців будинку і погрожував їм фізичною розправою.

Марія додала, що під час сварки він погрожував спалити їй квартиру або пристрелити її. Дівчина розповіла, що через виникнення конфлікту переїхала жити до батьків, так як боїться повертатися додому.

На власника закладу регулярно пишуть скарги в поліцію, міську раду і адміністрацію району, проте реакції з боку влади немає вже два роки.


День народження великої дочки України, вбитої кілерами КДБ за наказом керівництва ЦК КПРС (відео)

середа, 18 вересень 2019, 0:31

Художниця Алла Горська свідомо вибрала дисидентський шлях. Як наслідок - її роботи знищували, її саму виключали зі Спілки художників і влаштовували за нею стеження.

З архіву ПУ. Відомий український поет, музикант та художник крутив роман із двома сестрами

вівторок, 17 вересень 2019, 23:35

Павло Тичина був ніжним, дуже вразливим романтиком із красивим обличчям і вважав себе Дон Жуаном. 16 вересня 1967 році у Києві помер український поет, музикант та художник Павло Тичина. Йому було 76 років. Він був ніжним, дуже вразливим романтиком із...