Щоб не втратити голоси дівчат: Переможцю "Євробачення" заборонили говорити, що він гей, - ЗМІ

Сам Лоуренс заявляв, що він бісексуал.

Співак Дункан Лоуренс з Нідерландів, який переміг в конкурсі «Євробачення-2019», - гомосексуал. Однак, за даними Super.ru, продюсери заборонили артисту говорити на тему орієнтації напередодні фіналу конкурсу, інформують Патріоти України.

Щоб не втратити голоси дівчат, які є його основною аудиторією, а також не зовсім толерантно налаштованих країн, Лоуренс заявив, що є бісексуалом. За цей вчинок шанувальники засудили співака в Мережі, запевняє видання.

Дункан Лоуренс виграв «Євробачення-2019», набравши 492 бали.


Опублікував: evora

Оце так поворот: Вчені знайшли "суперлюдину", проти якої коронавірус безсилий

четвер, 28 травень 2020, 10:15

Вчені знайшли людину, кров якої блокує коронавірус. Зразки крові пацієнта, у якого в 2003 році діагностували коронавірусну атипову пневмонію, містять антитіло, що блокує новий коронавірус SARS-CoV-2, передають Патріоти України. Медики запевняють, що ц...

Хіти тижня. "Насиловали и душили. Что известно о зверских пытках девушки в полиции Кагарлыка и самих полицеских", - журналіст (фото, відео)

четвер, 28 травень 2020, 10:00

"В городе Кагарлык Киевской области произошло жестокое преступление: местные копы прямо в участке насиловали девушку и одновременно пытали мужчину, избивая его и угрожая тоже сексуальным насилием", - пише у своєму блозі Олександр Сибірцев, передають Па...