Щоб некорисна їжа швидше вигорала: У McDonald's поставили велотренажери замість сидінь

Китайський McDonald's встановив велотренажери із переробленого пластику замість стільців. У компанії вважають, що велосидіння допоможуть клієнтам впоратися з почуттям сорому через поїдання шкідливого для організму фастфуду, повідомляють Патріоти України з посиланням на Hypebeast.

У кількох ресторанах країни компанія запустила програму Upcycle for Good. Велотренажери вже встановили у двох закладах — у Гуандуні та Шанхаї. За словами керівництва компанії, програма стала реакцією на політику китайської влади щодо зниження викидів вуглецю.

За допомогою вправи на велотренажері у фастфуді можна зарядити мобільні телефони або інші ґаджети. Для цього потрібно активно крутити педалі, адже електроенергія виробляється під час їхнього обертання.

Також у McDonald's вважають, що велосипеди допоможуть клієнтам впоратися з почуттям сорому через поїдання шкідливого для організму фастфуду.

Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...

Троє людей померли від нового вірусу, який вбиває протягом 24 годин - названо симптоми

четвер, 30 березень 2023, 9:57

Місто в Бурунді, Західна Африка, закрили на карантин після спалаху невідомого вірусу, який викликає кровотечу з носа. Представники охорони здоров'я країни кажуть, що вони вже виключили Еболу та Марбург, передають Патріоти України. Загадковий вірус викл...