Щоб некорисна їжа швидше вигорала: У McDonald's поставили велотренажери замість сидінь

Китайський McDonald's встановив велотренажери із переробленого пластику замість стільців. У компанії вважають, що велосидіння допоможуть клієнтам впоратися з почуттям сорому через поїдання шкідливого для організму фастфуду, повідомляють Патріоти України з посиланням на Hypebeast.

У кількох ресторанах країни компанія запустила програму Upcycle for Good. Велотренажери вже встановили у двох закладах — у Гуандуні та Шанхаї. За словами керівництва компанії, програма стала реакцією на політику китайської влади щодо зниження викидів вуглецю.

За допомогою вправи на велотренажері у фастфуді можна зарядити мобільні телефони або інші ґаджети. Для цього потрібно активно крутити педалі, адже електроенергія виробляється під час їхнього обертання.

Також у McDonald's вважають, що велосипеди допоможуть клієнтам впоратися з почуттям сорому через поїдання шкідливого для організму фастфуду.

Схема нескладна, але працює: Українці в Польщі масово стають жертвами шахраїв

середа, 27 вересень 2023, 20:01

Українці у Польщі стають жертвами шахрайських схем. Громадяни втрачають кошти через платіжний механізм ВLІК. Про це повідомляє YAVP, передають Патріоти України. Як пише видання, ВLІК є платіжним механізмом, через який можна оперативно здійснювати розра...

Гідний послідовник Пшонки: У судді під час обшуків знайшли його портрет в образі Цезаря (фото)

середа, 27 вересень 2023, 19:54

26 вересня НАБУ, САП та СБУ викрили суддю Броварського міськрайонного суду Київської області на здирстві та отриманні неправомірної вигоди у сумі 4 тисячі доларів. У нього вдома знайшли портрет у стилі Пшонки. Про це повідомили у НАБУ, передають Патріо...