Щоб нічого "не загрожувало життю": Суд засекретив справу керівника "гламурної" експрикордонниці

Розгляд справи про можливу недостовірну інформацію в декларації начальника Південного регіонального управління ДПСУ Сергія Мула відбуватиметься в закритому режимі. Увагу до його статків привернув скандал із прессекретаркою, яка у січні 2023 року вихвалялась у соцмережах відпочинком за кордоном і гламурним життям, зазначають Патріоти України.

Як йдеться у рішенні Вищого антикорупційного суду, розгляд справи буде закритим від сторонніх спостерігачів. З таким клопотанням звернувся до суду захист Мула, мотивувавши його тим, що посадовець є військовим, і “обізнаність про його місце перебування може загрожувати його життю”.

Обвинувачений підтримав позицію своїх адвокатів, а прокурор, який підтримує обвинувачення, просив розглядати справу відкрито. Колегія ВАКСу ухвалила рішення, яким задовольнила клопотання сторони захисту, на розгляді справи будуть присутніми лише сторони та свідки.

За версією слідства, посадовець Держприкордонслужби не вказав у декларації за 2020 рік нерухомість, яка належить його дружині - будинок і ділянку в передмісті Києва.

Увагу до статків начальника Південного регіонального управління ДПСУ привернув скандал із його прессекретаркою Іванною Плантовською, яка вихвалялась у соцмережах відпочинком за кордоном і гламурним життям, після чого її звільнили.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...