"Щоб Путін пішов": Маленький українець попросив у Санта-Клауса закінчення війни (фото)

Українські діти змушені були рано подорослішати через розв'язану Росією війну проти України. Харків'янин Святослав, якому щойно виповнилося 7 років, написав листа до Санта-Клауса з проханням про закінчення війни, передають Патріоти України.

Малюк також мріє, щоб президент РФ Володимир Путін з України "пішов" у цілком конкретному напрямку. Листа Святославчика опубліковано на сторінці "Шо там?" у Facebook.

"Учора ми опублікували лист від маленького Ігоря, який просив у Святого Миколая суперсили для ЗСУ. І виявилося, що він не єдиний малюк, який цього року просить на свята не цукерок чи іграшок, а дещо інше… Наша підписниця — харків’янка Анна — поділилася з нами листом до Санта-Клауса від свого 7-річного сина Святослава. І ми просто не можемо не показати його вам. А які побажання до чарівників пишуть цього року ваші діти? Надсилайте нам, а ми опублікуємо! Спільним зусиллям наших думок підживимо мрії українців, щоб вони якнайшвидше здійснилися", – підписали знімок з листом маленького харків'янина у пабліку.

Одне зі слів у листі Святослава до Санта-Клауса закрите сердечками. Судячи з усього, там хлопчик, який живе у місті, що нещадно обстрілюється російськими військами, зокрема, й з території РФ, вказав цілком конкретний напрямок, куди має вирушити Путін.

Такого у світі ще не було: В "Укренерго" розказали, як захистили енергооб'єкти від обстрілів

середа, 27 вересень 2023, 11:30

Енергосистема України має активний і пасивний захисти, щоб максимально захиститися від обстрілів з боку росіян. Про це під час форуму Forbes "Енергія бізнесу" заявив голова "Укренерго" Володимир Кудрицький, передають Патріоти України. За його словами, ...

В Україні шукають десятки тисяч робітників: Які професії найзатребуваніші, де та скільки платять

середа, 27 вересень 2023, 9:58

В Україні зараз шукають десятки тисяч робітників. Від кухарів, продавців, офіціантів до вчителів, автомеханіків та державних службовців. На ринку праці - рекорд за кількістю вакансій, передають Патріоти України. У серпні, за даними системи управління н...