Щоб пили й нічого не помічали: У Росії офіційно визнали найбезпечнішим продуктом... горілку

"Роскачество" оприлюднило по п'ять найкращих і найгірших з точки зору якості і безпеки категорій продуктів у Росії. Офіційний оператор російського знака якості в категорії найбезпечніших товарів на перше місце поставив горілку і рослинне масло. Цікаво, що найбільш небезпечними товарами визнані свинячий шашлик, глазуровані ванільні сирки і ... коньяк, якого в РФ за визначенням немає, передають Патріоти України.

"Горілка за кількістю небезпечних компонентів визнана безпечніше коньяку. У категорії коньяку обнулений рейтинг у товарів шістнадцяти торгових марок. Жоден з досліджених товарів у цій категорії не отримав Знак якості. Найбільш поширене порушення для коньяку в тому, що він може бути приготований з спирту невиноградного походження, це є фальсифікацією", - заявили в "Роскачестве". Нагадаємо, що коньяк - це офіційна торгова марка, зареєстрована в Шаранте, Франція, а все те, що продається в РФ (та й у нас теж) під цією назвою, насправді є бренді (в кращому випадку).

Росіяни мало не пережили серцевий напад: У літака, що летів з Таїланду до Москви, просто під час зльоту лопнули колеса (відео)

субота, 4 лютий 2023, 20:00

У літака ZF-3604 Azur Air, який летів із Пхукета до Москви, просто під час зльоту лопнули колеса шасі. Про це повідомляють російські Telegram-канали, передають Патріоти України. Туристів, які пережили "серцевий напад", висадили і відправили до готелів ...

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...