Щоб швидко виявляти COVID-19: Китайська компанія створила окуляри, які вимірюють температуру

У компанії планують модернізувати пристрій таким чином, щоб одночасно вимірювати температуру у чотирьох осіб.

Китайська компанія Rokid створила окуляри T1, які вимірюють температуру тіла людини, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Окуляри T1 — це портативний і компактний тепловізор. В апараті є інфрачервоний датчик для визначення температури у 200 осіб протягом двох хвилин на відстані до трьох метрів.

Пристрій оснащений процесором Qualcomm, 12-мегапіксельною камерою, використовує функції доповненої реальності і має голосове управління — для запису відео та фотографій без використання рук.

Окуляри можуть використовувати муніципальні служби в громадських місцях, щоб вимірювати температуру перехожих.

Інженери зробили продукт T1 за два місяці, щоб допомогти уряду швидко виявляти Covid-19. Але у температурних детекторів може бути ще один недолік. Адже нещодавні дослідження показали, що більш ніж у половини пацієнтів з Covid-19 в Китаї не було лихоманки або високої температури, коли вони прибували в лікарню.

Це означає, що ці окуляри можуть виявити тільки один симптом коронавіруса, який, при цьому, не завжди проявляється. Така функціональність робить пристрій не на 100% ефективним.

У компанії планують модернізувати пристрій таким чином, щоб одночасно вимірювати температуру у чотирьох осіб.

З архіву ПУ. Прихильники в шоці: Зірка популярного дитячого серіалу пішла працювати... у фільми для дорослих

понеділок, 26 жовтень 2020, 16:00

Ворд знялася у фільмі для дорослих під назвою Drive. Актриса пояснила, що як тільки побачила сценарій, відразу ж захотіла брати участь у виробництві картини. «Він дуже добре написаний. В ньому стільки різних тем», - поділилася Ворд. У фільмі її героїня...

Весна восени? У Києві на фото потрапила природна аномалія

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:19

У Києві жителі помітили чергову природну аномалію. Надворі жовтень, а в центрі столиці на всю цвітуть каштани. Незважаючи на те, що під деревами вже лежать плоди каштана, на гілках видніються красиві квіти. Фотографії природної аномалії опублікувала на...