"Щоб усі повернулися живими": Маленький українець попросив у листі до Святого Миколая "суперсилу" для ЗСУ (фото)

Хлопчик з України на ім'я Ігор написав зворушливий лист до Святого Миколая, попросивши подарунок не для себе, а для воїнів ЗСУ. Він хоче, щоб усі вони повернулися додому живими, передають Патріоти України.

Фотографією листа 23 листопада поділилося у Facebook Повітряне командування "Схід". Судячи з тексту, Ігореві разом із рідними через війну довелося покинути рідну домівку.

Він написав, що раніше хотів на свято велосипед, але зараз живе не вдома і Святий Миколай, можливо, не зможе його знайти.

"Тому я прошу суперсилу для ЗСУ. Подаруй усім воїнам броню 100-го рівня, щоб всі повернулися живими, суперсилу невидимості, щоб ворог їх не бачив, нескінченний запас зброї і боєприпасів, ще їжі, щоб вони ніколи не були голодними, і теплу зиму. Це все, що потрібно цього року. Дякую", – написав хлопчик.

На Одещині чоловік знайшов на дорозі згорток, який вибухнув - постраждалому відірвало пальці

понеділок, 28 листопад 2022, 13:59

В Одеському районі чоловік на дорозі знайшов згорток. Коли він почав його розвертати, невідомий пристрій вибухнув. Про це повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передають Патріоти України. Як стало відомо, 55-річний чоло...

Обмеження не для всіх? Під час режиму економії світла в Одесі відкрили льодову ковзанку та луна-парк

понеділок, 28 листопад 2022, 13:44

В одеському парку Шевченка, попри режим економії електроенергії, відкрили льодову ковзанку. Устаткування для підтримки льоду потребує значних енерговитрат, передають Патріоти України. Зазначається, що у неділю в парку відкрилася льодова ковзанка. І наг...