Щоб вакцинуватись від коронавірусу, американки вдалися до шахрайства

На переодягнених жінок звернули увагу під час отримання другої дози вакцини.

В окрузі Орандж (штат Флорида, США) 33-річна і 44-річна американки замаскувалися під бабусь, щоб позачергово отримати заповітні вакцини від коронавірусу. Про це повідомляє The Washington Post, передають Патріоти України.

На них звернули увагу під час отримання другої дози. Жінки наділи капелюшки, окуляри і рукавички. Реальний вік жінок правоохоронці дізналися, перевіривши водійські посвідчення. Жінкам поки не пред'явили ніяких звинувачень, але у вакцині їм відмовили. Після інциденту в пункті вакцинації посилили контроль, самі жінки вибачилися за вчинок.

«Це найгарячіший товар, який існує зараз, тому ми повинні бути дуже обережними», - заявив директор Департаменту охорони здоров'я округу Рауль Піно.

Штату виділили 3,4 мільйона доз, вакцинують там поки тільки людей старше 65 років. Всього людям ввели вже понад 2,5 мільйона перших доз.

Найчастіше підроблюють купюри номіналом 200, 500 та 1000 гривень: Банкіри докладно розповіли, як виявити фальшиву - 20 основних ознак (відео)

понеділок, 27 вересень 2021, 0:06

Підроблені купюри в Україні зустрічаються досить часто, і шахраї зазвичай використовують банкноти великого номіналу – 100, 200 і 500 гривень. Як зазначають у Національному банку України, найчастіше підробляють купюру номіналом у 200 гривень зразка 2017...

З архіву ПУ. Свято Воздвиження: Що не можна робити в цей день

неділя, 26 вересень 2021, 23:55

На згадку про хресні страждання Спасителя на Воздвиження дотримується суворого одноденного посту. 27 вересня православні та греко-католики відзначать одне з 12 найбільших свят у році - Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Воно присвя...