
У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 2792, яким пропонується заборонити використання в школах мобільних телефонів і інших пристроїв, що мають підключення до інтернету. Ініціатор законопроекту - народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко, передають Патріоти України.
Документом пропонується заборонити використання в закладах загальної середньої освіти мобільних телефонів і інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, всім учасникам навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять за винятком використання таких пристроїв в освітніх цілях і дітьми з особливими освітніми потребами.
Порядок користування мобільним зв’язком і іншими пристроями, у яких є підключення до інтернету, в школах визначається керівниками навчальних закладів за участю учнівського, батьківського та інших органів самоврядування.
У пояснювальній записці зазначено, що законопроект розроблений з метою допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соцмереж. Також заборона на використання гаджетів з доступом до інтернету дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу і остаточно вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів.
У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...