
У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 2792, яким пропонується заборонити використання в школах мобільних телефонів і інших пристроїв, що мають підключення до інтернету. Ініціатор законопроекту - народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко, передають Патріоти України.
Документом пропонується заборонити використання в закладах загальної середньої освіти мобільних телефонів і інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, всім учасникам навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять за винятком використання таких пристроїв в освітніх цілях і дітьми з особливими освітніми потребами.
Порядок користування мобільним зв’язком і іншими пристроями, у яких є підключення до інтернету, в школах визначається керівниками навчальних закладів за участю учнівського, батьківського та інших органів самоврядування.
У пояснювальній записці зазначено, що законопроект розроблений з метою допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соцмереж. Також заборона на використання гаджетів з доступом до інтернету дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу і остаточно вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів.
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...
Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...