
У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 2792, яким пропонується заборонити використання в школах мобільних телефонів і інших пристроїв, що мають підключення до інтернету. Ініціатор законопроекту - народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко, передають Патріоти України.
Документом пропонується заборонити використання в закладах загальної середньої освіти мобільних телефонів і інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, всім учасникам навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять за винятком використання таких пристроїв в освітніх цілях і дітьми з особливими освітніми потребами.
Порядок користування мобільним зв’язком і іншими пристроями, у яких є підключення до інтернету, в школах визначається керівниками навчальних закладів за участю учнівського, батьківського та інших органів самоврядування.
У пояснювальній записці зазначено, що законопроект розроблений з метою допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соцмереж. Також заборона на використання гаджетів з доступом до інтернету дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу і остаточно вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...