Щоб вчилися і спілкувались, а не сиділи "онлайн": Школярам в Україні хочуть заборонити користуватися смартфонами в навчальний час

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 2792, яким пропонується заборонити використання в школах мобільних телефонів і інших пристроїв, що мають підключення до інтернету. Ініціатор законопроекту - народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко, передають Патріоти України.

Документом пропонується заборонити використання в закладах загальної середньої освіти мобільних телефонів і інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, всім учасникам навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять за винятком використання таких пристроїв в освітніх цілях і дітьми з особливими освітніми потребами.

Порядок користування мобільним зв’язком і іншими пристроями, у яких є підключення до інтернету, в школах визначається керівниками навчальних закладів за участю учнівського, батьківського та інших органів самоврядування.

У пояснювальній записці зазначено, що законопроект розроблений з метою допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соцмереж. Також заборона на використання гаджетів з доступом до інтернету дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу і остаточно вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів.

Резонанс тижня. У трагічній смерті ветерана АТО у Києві з'явилися підозрілі деталі

неділя, 23 лютий 2020, 2:00

У Києві біля Центрального залізничного вокзалу в кінці грудня 2019 року загадково загинув ветеран АТО Володимир Алехно. У висновку судмедекспертизи вказано, що смерть чоловіка настала від переохолодження, втім його дружина Марина не повірила в це. У по...

Не їжте цього!: Дієтологи визначили, які продукти негативно впливають на волосся

неділя, 23 лютий 2020, 0:32

Від консервів із тунцем варто однозначно відмовитися? Британські дієтологи визначили які продукти негативно діють на волосся, а які ні. Вони рекомендують певним чином відкоригувати раціон, інформують Патріоти України.