Щоб відразу в "200-ті": Окупанти змушують школярів отримувати паспорти і військові квитки "ЛДНР"

На окупованому Донбасі випускників шкіл змушують отримувати паспорти і військові квитки "ЛНР/ДНР". Про це, з посиланням на дані розвідки, заявляє прес-служба Міноборони України, повідомляють Патріоти України.

"Російські окупаційні адміністрації посилюють вимоги до діяльності середніх та вищих навчальних закладів на тимчасово окупованій території. Зокрема, у школах складати випускні іспити для отримання "свідоцтва про середню освіту" мають право тільки учні, які оформили т.зв. "паспорт громадянина ДНР"/ЛНР", - йдеться у повідомленні.

Зареєструватися кандидатами на навчання до вищих і середніх професійно-технічних закладів дозволено тільки юнакам, які перебувають на військовому обліку.

За даними розвідки, у травні 2019 року розпочинається примусовий набір студентів на військові кафедри для навчання за програмою підготовки сержантів запасу з подальшим призовом до лав бойовиків.

У такий спосіб російське окупаційне командування планує протягом двох наступних років повністю укомплектувати сержантським складом підрозділи з'єднань і частин 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів Збройних сил РФ, розташованих на окупованих територіях.

Справжній рекорд: Французькі вчені зламали найдовший і найскладніший ключ шифрування за всю історію

неділя, 8 грудень 2019, 23:15

Метод шифрування, який спеціалісти використовували для створення задачі, називається алгоритмом RSA, названим на честь його творців Рона Ривеста, Аді Шаміра і Леонарда Адлемана. Вчені з Франції зламали найскладніший алгоритм криптографії, який до цього...

Скрепна наука: На Росії вчителька влаштувала школярам "інквізицію" (відео)

неділя, 8 грудень 2019, 23:11

Вчителька однієї зі шкіл Москви (Росія) накричала в коридорі на дітей, які галасували під час Різдвяного посту. "Йдуть основи православної культури, йде піст, а вони так поводяться! Підніміть руки, хто хрещений з вас? Нехрист! Хто у храм ходить? А чому...