Щоб відразу в "200-ті": Окупанти змушують школярів отримувати паспорти і військові квитки "ЛДНР"

На окупованому Донбасі випускників шкіл змушують отримувати паспорти і військові квитки "ЛНР/ДНР". Про це, з посиланням на дані розвідки, заявляє прес-служба Міноборони України, повідомляють Патріоти України.

"Російські окупаційні адміністрації посилюють вимоги до діяльності середніх та вищих навчальних закладів на тимчасово окупованій території. Зокрема, у школах складати випускні іспити для отримання "свідоцтва про середню освіту" мають право тільки учні, які оформили т.зв. "паспорт громадянина ДНР"/ЛНР", - йдеться у повідомленні.

Зареєструватися кандидатами на навчання до вищих і середніх професійно-технічних закладів дозволено тільки юнакам, які перебувають на військовому обліку.

За даними розвідки, у травні 2019 року розпочинається примусовий набір студентів на військові кафедри для навчання за програмою підготовки сержантів запасу з подальшим призовом до лав бойовиків.

У такий спосіб російське окупаційне командування планує протягом двох наступних років повністю укомплектувати сержантським складом підрозділи з'єднань і частин 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів Збройних сил РФ, розташованих на окупованих територіях.

Хіти тижня. "Гвоздь в крышку гроба марионеток Кремля", - Злий Одесит про справу Марківа

середа, 24 липень 2019, 3:00

"История с арестом и приговором замкомвзвода первого батальона оперативного назначения Нацгвардии имени Кульчицкого Виталия Маркива в Италии до глубины души возмутила не только многих украинцев, но и создала соответствующий ажиотаж в самой Европе", - п...

Хіти тижня. Розслабитись після успіху на Вімблдоні: Світоліна похвалилася стрункими ніжками на відпочинку в Одесі (фото)

середа, 24 липень 2019, 2:00

Краща ракетка України перша зі співвітчизників пробилась у фінал престижного змагання і заробила в ході турніру майже мільйон доларів. Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна продовжує насолоджуватися відпусткою, яку вона проводить у себе на бат...