
47-річна американська телеведуча Анджелінн Мок із Канзасу була заарештована за звинуваченням у вбивстві своєї 80-річної матері. Жінка напала на родичку на Геловін і сама викликала поліцію, заявивши, що зробила це, «щоб врятувати себе». Як повідомляють Патріоти України з посиланням на nypost.com, трагедія сталася у п'ятницю, 31 жовтня, близько 8 ранку.
Правоохоронці встановили, що Анджелінн Мок напала на свою матір у будинку. Після нападу вона вийшла на вулицю і звернулася до сусідів. «Жінка, яка підійшла до нашого автомобіля, була вся у крові... Вона попросила подзвонити в 911», – розповіла сусідка Мок Алісса Кастро. Сама Мок, зателефонувавши в 911, повідомила, що вбила свою матір, «щоб врятувати себе».
Коли правоохоронці прибули на місце події, вони виявили 80-річну матір телеведучої у ліжку з численними ножовими пораненнями. Її доправили до лікарні, де вона згодом померла.
Анджелінн Мок була одразу поміщена під варту. За даними телеканалу, Мок працювала ранковою та вечірньою ведучою з 2011 по 2015 рік на телеканалі KTVI Fox2.
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...