Щоб випити і закусити, охолонути і зігрітись: У Нью-Йорку дозволили алкогольне морозиво

За законом міцність морозива не повинна перевищувати 5%

Влада штату Нью-Йорк на законодавчому рівні дозволила виробляти морозиво, у складі якого будуть міцні алкогольні напої, зокрема лікер. Про це повідомило видання Travel and Leisure, передають Патріоти України.

Відзначається, що за законом міцність морозива не повинна перевищувати 5%. Також ласощі заборонять вживати особам, молодшим 21 року.

Губернатор штату Ендрю Куомо розраховує, що новий закон простимулює малий бізнес, дозволить нью-йоркським фермерам – виробникам крафтових напоїв та молочної продукції – задовольнити попит споживачів.

При цьому розробники п'янких ласощів обіцяють величезний вибір смаків, що поєднують міцний алкоголь і вершкове морозиво, оскільки раніше було дозволено також додавання пива і сидру.

З архіву ПУ. "Душила аж поки нещасна не захрипіла": На Черкащині чиновниці влаштували жорстку бійку (відео)

субота, 26 вересень 2020, 1:00

Конфлікт між жінками спалахнув через неточність у документах. У мерії міста Сміла Черкаської області влаштували бійку дві чиновниці – керуюча справами виконавчого комітету Людмила Осейко та керівник відділу звернень громадян Людмила Омельченко. Інциден...

Хіти тижня. Служанка у ногах та немовля: Археологи розкопали загадкове поховання родини, віком 2,5 тис. років (фото)

субота, 26 вересень 2020, 0:35

Археологи виявили у Хакасії нерозграбоване поховання представників тагарської культури. Люди жили близько 2,5 тис. років тому, передають Патріоти України. У груповій могилі знаходились чоловік і жінка, які лежали на спині. У їхніх ногах лежала жінка у ...