Щоб зробити погану звичку ще більш огидною: Кабмін схвалив новий законопроект проти куріння, що зміниться

Кабінет міністрів схвалив законопроект, який значно посилить боротьбу з курінням в країні, , зазначають Патріоти України.

В рамках нового закону будуть заборонені смакові додатки у цигарках, які заохочують молодь до куріння. Також зміниться маркування сигаретних пачок – графічні попередження про шкоду куріння тепер будуть займати 65% упаковки.

Реклама тютюнових виробів більше не буде використовувати позитивні асоціації тютюну з бадьорістю, здоров’ям, силою або молодістю. Під забороною реклама або натяки на меншу шкідливість, інший смак або добавки, що зменшують негативний вплив на навколишнє середовище. Виробництво “міцних” сигарет теж буде заборонено.

Крім того, новий закон пропонує врегулювати поняття “електронна сигарета”. Це дозволить зобов’язати виробників і продавців нікотиновмісних продуктів дотримуватися правила маркування, реклами та розповсюдження. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук зазначив, що куріння таких сигарет в громадських місцях також буде заборонено.

Виробники тютюнових виробів зобов’язані будуть подавати в Моз звіти про їх продукції. Дана інформація повинна бути доступна для громадськості.

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

субота, 24 липень 2021, 1:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...

З архіву ПУ. "Справжній звір": В Україні зловили величезного сома (фото)

п’ятниця, 23 липень 2021, 23:55

Рибина, довжиною близько двох метрів, заважила до 50 кг. В озері Нобель, що в Рівненській області, рибалці влітку 2018 року вдалося зловити величезного сома, довжиною близько двох метрів, повідомляють Патріоти України. Про це свідчать фотографії, опубл...