Щось готується? Біля кордону з Україною в Білорусі зафіксували рух російських "Точок-У" та іншої техніки з літерою "V"

За даними білоруського журналіста, засновника проєкту MotolkoHelp Антона Мотолька, 30 березня територією Білорусі неподалік від кордону з Україною продовжують рухатися колони російської військової техніки з позначками "V". Про це Мотолько повідомив у мережі, передають Патріоти України.

За даними журналіста, вранці колона військових автобусів ПАЗ збройних сил Росії з позначкою "V" прямувалатрасою М10 з Річиці в напрямку Калинковичів, що у Гомельській області Білорусі.

Були помічені і кілька колон російських військових "КамАЗів" з позначкою "V". З них шестеро машин звернули з траси R31 у бік Калинковичів, ще шість прямували з Калинковичів у напрямку Річиці трасою М10.

Також зафіксовано, що колона російської військової техніки з позначками "V" прямувала з Річиці в бік Гомеля трасою М10. До колони входили щонайменше вісім одиниць "Точка-У", кілька БТР-82а, близько дев’ятивантажівок "КамАЗ" (деякі з них перевозили ракети "Точка-У"), автомобіль зв’язку та кран.

Водночас російська колона у складі близько 50 вантажівок "КамАЗ", бензовозів та "Уралів" з позначкою "V" прямувала трасою М1, а потім звернула на трасу М4 у бік Мінська.

Також російська колона з понад 10 одиниць техніки з позначками "V" прямувала трасою Р-148 від Єльська в бік Лельчиць. До колони входили вантажівки "КамАЗ" з ємностями для води та вантажівки "Урал". На багатьох машинах були встановлені соснові гілки.

Колона російської військової техніки з позначками "V", прапорами Росії та ВДВ рухалася з траси М8 на трасу М10 у напрямку Річиці. До колони входили бронеавтомобілі "Тигр", нові та старі вантажівки "КамАЗ" "Урал", бензовози, медичні автомобілі.

Водночас у Новобілицькому районі Гомеля була зафіксована російська колона БМД-4М, БТР-МД і БТР-Д з позначками "V" і прапорами ВДВ РФ.

Близько обіду 30 березня велику колону з понад 12 вантажівок "Урал" без розпізнавальних знаків помітили на трасі М10. Колона з російськими номерами прямувала в бік Річиці.

Ще одна колона російських військ прямувала з Бобруйська в бік Мінська трасою М5. До колони входили 14 "КамАЗів" та бензовоз із позначками "V".

Водночас до Республіканського науково-практичного центру радіаційної медицини та екології людини прибулиблизько семи медичних автобусів ПАЗ із людьми всередині. За даними Мотолька, до цього центру регулярно привозять російських військових.

Бідолаха задихалась у мішку для трупів: Жінка "ожила" у похоронному бюро, проте через два дні таки померла

неділя, 5 лютий 2023, 23:28

У Центрі спеціального догляду за хворими на хворобу Альцгеймера в місті Урбандейл, штат Айова у США, спочатку вирішили, що їхня 66-річна підопічна померла. Проте жінка "ожила" у мішку для трупів в похоронному бюро. Через два дні потерпіла таки померла....

Запрошували на "благодійний івент зі збором коштів для ЗСУ": Киянка розповіла, як блогери із Франківська шукали дівчат на скандальні вечірки

неділя, 5 лютий 2023, 22:52

Хлопці з Івано-Франківська організовували вечірки у Києві, на яких знущалися з дівчат. Вони проводили стріми з непритомними людьми й могли гвалтувати їх. Киянка Аліна Левчук розповіла, що також отримувала запрошення на вечірку. Вона поділилася скриншот...