Щось готується? Бойовики стягують танки в Донецькій області

Бойовики стягують танки в Донецькій області. Також стало відомо про інші порушення з боку російських окупантів. Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 20 травня, передають Патріоти України.

Зокрема повідомляється, що спостерігачі ОБСЄ помітили танки на окупованій території Донецької області. "Місія зафіксувала такі порушення ліній відведення: 6 танків на полігоні в непідконтрольному уряду районі Донецької області. За лініями відведення, але поза виділеними місцями зберігання озброєння СММ виявила 3 танки на полігоні в непідконтрольному уряду районі Донецької області", - йдеться в повідомленні.

В ОБСЄ підкреслили, що в цих зонах, згідно з пунктом 5 Меморандуму від 19 вересня 2014 року, розміщення важкого озброєння заборонено. Також в ОБСЄ зазначили, що бачили бойовиків на ділянках розведення вогню. Така ситуація сталася в районі Станиці Луганської.

"На ділянці розведення в районі н.п. Станиця Луганська (підконтрольний Уряду, 16 км на північний схід від Луганська), спостерігачі бачили 2 членів збройних формувань (з нарукавними пов'язками з написом "СЦКК") південніше відремонтованого прольоту моста біля Станиці Луганської",- йдеться в повідомленні.

Також бойовиків помітили поруч з ділянкою розведення в районі н. п. Золоте. "Патрулюючи поруч з блокпостом збройних формувань південніше ділянки розведення в районі н. п. Золоте команда СММ бачила 3 членів збройних формувань", - сказано в звіті ОБСЄ.

"Ми завжди голосували за вас на виборах": Російські матері-одиначки під музику попросили Путіна повернути синів-окупантів з війни (відео)

субота, 26 листопад 2022, 11:54

Російські матері-одиначки записали під музику відеозвернення до кремлівського диктатора Володимира Путіна та міністра оборони країни-агресорки Сергія Шойгу. Вони попросили повернути їх синів-окупантів з війни, передають Патріоти України. Відео з’явило...

Пережив катування окупантів, але не встиг доїхати до рідних: У мережі розповіли історію українця, який підірвався на ворожій міні

субота, 26 листопад 2022, 10:40

В Україні продовжують згадувати історії цивільних і військових, яких убила Росія. Серед них – 53-річний Іван Помилуйко з Чернігова, який пережив полон російських окупантів, а потім підірвався на їхній міні у Ягідному, передають Патріоти України. 1 квіт...