Щось готується? Бойовики стягують танки в Донецькій області

Бойовики стягують танки в Донецькій області. Також стало відомо про інші порушення з боку російських окупантів. Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 20 травня, передають Патріоти України.

Зокрема повідомляється, що спостерігачі ОБСЄ помітили танки на окупованій території Донецької області. "Місія зафіксувала такі порушення ліній відведення: 6 танків на полігоні в непідконтрольному уряду районі Донецької області. За лініями відведення, але поза виділеними місцями зберігання озброєння СММ виявила 3 танки на полігоні в непідконтрольному уряду районі Донецької області", - йдеться в повідомленні.

В ОБСЄ підкреслили, що в цих зонах, згідно з пунктом 5 Меморандуму від 19 вересня 2014 року, розміщення важкого озброєння заборонено. Також в ОБСЄ зазначили, що бачили бойовиків на ділянках розведення вогню. Така ситуація сталася в районі Станиці Луганської.

"На ділянці розведення в районі н.п. Станиця Луганська (підконтрольний Уряду, 16 км на північний схід від Луганська), спостерігачі бачили 2 членів збройних формувань (з нарукавними пов'язками з написом "СЦКК") південніше відремонтованого прольоту моста біля Станиці Луганської",- йдеться в повідомленні.

Також бойовиків помітили поруч з ділянкою розведення в районі н. п. Золоте. "Патрулюючи поруч з блокпостом збройних формувань південніше ділянки розведення в районі н. п. Золоте команда СММ бачила 3 членів збройних формувань", - сказано в звіті ОБСЄ.

Снайперка Євгенія Емеральд розповіла про емоції після вбитого ворога (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 15:29

Снайперка Євгенія Емеральд, яка заради захисту України залишила бізнес і вирушила на фронт, розповіла, які емоції відчувала, коли вперше знищила ворога, передають Патріоти України. В інтерв'ю Славі Дьоміну вона зізналася, що в першу чергу у неї затремт...

"Сьогодні хочу сказати": Оля Полякова назвала ім'я людини, яка "вижила" Ані Лорак з України

неділя, 2 квітень 2023, 15:14

Українська співачка Оля Полякова прокоментувала заяву Ані Лорак про те, що її нібито "вижили" з України. Лорак неодноразово в своїх інтерв'ю розповідала, що деякі впливові люди нібито зробили "замовлення" на те, щоб їй не давали виступати тут, тому їй ...