Щось готується? Росія розгорнула на Донбасі новітній розвідкомплекс

На околиці окупованого Первомайська (Луганщина) зафіксували сучасну російську переносну станцію наземної розвідки (ПСНР-9 "Кредо-М1"). Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, повідомляють Патріоти України.

"6 червня Місія зафіксувала 1 переносну станцію наземної розвідки (ПСНР-9 "Кредо-М1") на західній околиці н. п. Первомайськ (58 км на захід від Луганська)", — йдеться у повідомленні.

Постійне представництво України при міжнародній організації у Відні вже виступило із засудженням чергового факту поставки Росією сучасної зброї на окуповані території Донбасу.

Головна перевага "Кредо-М1" — повна цифрова обробка сигналів, що керується комп'ютером, який розмірами нагадує компактний ноутбук. Ця станція здатна виявляти не менше 10 рухомих цілей на тлі віддзеркалень від місцевих предметів і автоматично вимірювати їхні координати. Вона забезпечує побудову траєкторій руху виявлених цілей.

Зеленський несподівано зателефонував українці, яку лишили в Китаї через собаку (відео)

п’ятниця, 21 лютий 2020, 10:19

Президент України Володимир Зеленський зв'язався по телефону з українкою Анастасією Зінченко, яку залишили в Ухані через собаку. Про це заявила сама дівчина. За її словами, глава держави пообіцяв найближчим часом організувати її евакуацію, передають Па...

Резонанс тижня. Лежала в калюжі крові: На Черкащині жорстоко вбили медсестру (фото)

п’ятниця, 21 лютий 2020, 10:00

У Ватутіному, що на Черкащині, знайшли тіло місцевої жительки. У власній квартирі 33-річній жінці перерізали сонну артерію. Загиблою виявилася Людмила Ткачук, яка працювала медсестрою в сусідньому Катеринополі. Біля входу в квартиру із порізаним горлом...