Щось готується? Росія розгорнула на Донбасі новітній розвідкомплекс

На околиці окупованого Первомайська (Луганщина) зафіксували сучасну російську переносну станцію наземної розвідки (ПСНР-9 "Кредо-М1"). Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, повідомляють Патріоти України.

"6 червня Місія зафіксувала 1 переносну станцію наземної розвідки (ПСНР-9 "Кредо-М1") на західній околиці н. п. Первомайськ (58 км на захід від Луганська)", — йдеться у повідомленні.

Постійне представництво України при міжнародній організації у Відні вже виступило із засудженням чергового факту поставки Росією сучасної зброї на окуповані території Донбасу.

Головна перевага "Кредо-М1" — повна цифрова обробка сигналів, що керується комп'ютером, який розмірами нагадує компактний ноутбук. Ця станція здатна виявляти не менше 10 рухомих цілей на тлі віддзеркалень від місцевих предметів і автоматично вимірювати їхні координати. Вона забезпечує побудову траєкторій руху виявлених цілей.

Хіти тижня. Влаштувався по блату: Стало відомо, як екс-нардеп Гаврилюк опинився в елітній службі таксі

середа, 1 квітень 2020, 3:00

Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко допоміг "козаку Гаврилюку" влаштуватися на роботу таксистом. Екс-нардеп Михайло Гаврилюк, більш відомий як "козак Гаврилюк", підробляє в Києві таксистом. Тепер він також став співробітником столичної служби так...

Хіти тижня. У Зеленського запитались/перепросили? Кличко позбавив Київ улюбленого "символу" президента

середа, 1 квітень 2020, 0:35

Столиця посилює обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусу, а саме забороняється робота кіосків з шаурмою і приготування та продаж кавових напоїв. Про це повідомляє пресслужба КМДА, зазначають Патріоти України. . "Київ посилює обмежувал...