Щось готується? Росія розгорнула на Донбасі новітній розвідкомплекс

На околиці окупованого Первомайська (Луганщина) зафіксували сучасну російську переносну станцію наземної розвідки (ПСНР-9 "Кредо-М1"). Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, повідомляють Патріоти України.

"6 червня Місія зафіксувала 1 переносну станцію наземної розвідки (ПСНР-9 "Кредо-М1") на західній околиці н. п. Первомайськ (58 км на захід від Луганська)", — йдеться у повідомленні.

Постійне представництво України при міжнародній організації у Відні вже виступило із засудженням чергового факту поставки Росією сучасної зброї на окуповані території Донбасу.

Головна перевага "Кредо-М1" — повна цифрова обробка сигналів, що керується комп'ютером, який розмірами нагадує компактний ноутбук. Ця станція здатна виявляти не менше 10 рухомих цілей на тлі віддзеркалень від місцевих предметів і автоматично вимірювати їхні координати. Вона забезпечує побудову траєкторій руху виявлених цілей.

Пеплутала газ і гальма? У центрі Харкова жінка за кермом позашляховика пробила набережну та впала в річку (фото, відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 14:28

У Харкові жінку за допомогою драбини витягнули з річки, передають Патріоти України. На цей час невідомо, як саме автомобіль "Кіа Соренто" опинився в річці Харків. Водійку, яка самостійно вилізла на дах машини, витягнули за допомогою драбини. Автомобіль...

Комусь загрожує дієта: Дебелий лабрадор застряг у дверному отворі й випадково виламав двері (фото)

вівторок, 20 жовтень 2020, 14:26

Лабрадор на прізвисько Дракс з віком трохи погладшав, але в душі залишився все таким же сміливим щеням. Одного разу він намагався пройти через отвір для домашніх тварин, але застряг. У спробі звільнитися, улюбленець виламав двері. Тепер бідолаху чекає ...