Щось готується? Росія розгорнула на Донбасі новітній розвідкомплекс

На околиці окупованого Первомайська (Луганщина) зафіксували сучасну російську переносну станцію наземної розвідки (ПСНР-9 "Кредо-М1"). Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, повідомляють Патріоти України.

"6 червня Місія зафіксувала 1 переносну станцію наземної розвідки (ПСНР-9 "Кредо-М1") на західній околиці н. п. Первомайськ (58 км на захід від Луганська)", — йдеться у повідомленні.

Постійне представництво України при міжнародній організації у Відні вже виступило із засудженням чергового факту поставки Росією сучасної зброї на окуповані території Донбасу.

Головна перевага "Кредо-М1" — повна цифрова обробка сигналів, що керується комп'ютером, який розмірами нагадує компактний ноутбук. Ця станція здатна виявляти не менше 10 рухомих цілей на тлі віддзеркалень від місцевих предметів і автоматично вимірювати їхні координати. Вона забезпечує побудову траєкторій руху виявлених цілей.

Щось пішло не так: В кабінеті поліцейських на Полтавщині помітили незвичайне фото Зеленського

неділя, 15 вересень 2019, 14:26

Силовики вирішили, що їхній президент - це таки Голобородько? Під Полтавою (Лубни) в одному з відділень поліції помітили дивне фото президента України Володимира Зеленського. Його на своїй сторінці в Facebook опублікувала Оксана Піддубна, передають Пат...

"Эта фотография единственная": Сенцов поділився унікальною світлиною із російської тюрми

неділя, 15 вересень 2019, 13:56

Більшість в'язнів в РФ не мали можливості користуватися мобільними телефонами та мережею інтернет. Режисер Олег Сенцов, який тиждень тому повернувся в Україну з російської в'язниці, опублікував на своїй сторінці в Facebook фотографію, зроблену в тюрмі ...