
У Харкові чоловік побив співробітника патрульної поліції, який приїхав на виклик про домашнє насильство. Тепер зловмиснику загрожує до 5 років позбавлення волі, зазначають Патріоти України.
Інцидент стався вчора, 22 вересня. Співробітники поліції в пішому патрулі прибули на виклик за фактом сімейної сварки. В ході документування правопорушення, на них напав 36-річний чоловік у стані алкогольного сп'яніння, повідомляють у відділі комунікації поліції Харківської області.
"На неодноразові законні вимоги працівників поліції припинити протиправні дії вчинив опір та навмисно наніс інспекторові поліції декілька ударів рукою по голові та в обличчя", – розповіли в поліції.
Зараз нападнику готують підозру за насильство щодо працівника правоохоронного органу, і вирішують питання про обрання зловмиснику запобіжного заходу. Зазначається, що чоловік раніше неодноразово судимий.
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...