
У Харкові чоловік побив співробітника патрульної поліції, який приїхав на виклик про домашнє насильство. Тепер зловмиснику загрожує до 5 років позбавлення волі, зазначають Патріоти України.
Інцидент стався вчора, 22 вересня. Співробітники поліції в пішому патрулі прибули на виклик за фактом сімейної сварки. В ході документування правопорушення, на них напав 36-річний чоловік у стані алкогольного сп'яніння, повідомляють у відділі комунікації поліції Харківської області.
"На неодноразові законні вимоги працівників поліції припинити протиправні дії вчинив опір та навмисно наніс інспекторові поліції декілька ударів рукою по голові та в обличчя", – розповіли в поліції.
Зараз нападнику готують підозру за насильство щодо працівника правоохоронного органу, і вирішують питання про обрання зловмиснику запобіжного заходу. Зазначається, що чоловік раніше неодноразово судимий.
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...
В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...