
У Харкові чоловік побив співробітника патрульної поліції, який приїхав на виклик про домашнє насильство. Тепер зловмиснику загрожує до 5 років позбавлення волі, зазначають Патріоти України.
Інцидент стався вчора, 22 вересня. Співробітники поліції в пішому патрулі прибули на виклик за фактом сімейної сварки. В ході документування правопорушення, на них напав 36-річний чоловік у стані алкогольного сп'яніння, повідомляють у відділі комунікації поліції Харківської області.
"На неодноразові законні вимоги працівників поліції припинити протиправні дії вчинив опір та навмисно наніс інспекторові поліції декілька ударів рукою по голові та в обличчя", – розповіли в поліції.
Зараз нападнику готують підозру за насильство щодо працівника правоохоронного органу, і вирішують питання про обрання зловмиснику запобіжного заходу. Зазначається, що чоловік раніше неодноразово судимий.
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...