"Щось пішло не так": Дівчина розбила Porsche на рівному місці під час паркування (відео)

Досить дивний випадок стався в Гонконзі за участю дорого кросовера Porsche. Дівчина намагалася припаркувати свій автомобіль, але в один момент "щось пішло не так" і машина виявилася розбитою, передають Патріоти України.

Як випливає з ролика, опублікованого на YouTube, власниця "Порше" намагалася поставити машину на підземному паркінгу. Це довались їй досить складно, а потім вона взагалі вирішила покинути автомобіль, не закінчивши маневр і вийшла, по суті, на ходу.

Після того, як жінка вийшла з машини, вона почала котитися назад. В остаточному рахунку Porsche зіткнувся з бетонною опорою, вивернувши двері. Крім того, постраждав BMW, що стояв поряд.

Хлопець погодився на побачення наосліп, але не чекав такої халепи - довелося тікати, і дуже швидко

середа, 21 жовтень 2020, 18:23

Дбайлива мати, стурбована особистим життям 29-річного сина, вмовила його піти на побачення наосліп. Але якими б щирими не були наміри жінки, здається, вона зробивла тільки гірше, тепер хлопчина на подібні авантюри не поведеться ніколи. Історія сталася ...

"Кімната без вікон і дверей": Українську телеведучу в Індонезії запроторили в "мавпник"

середа, 21 жовтень 2020, 18:08

Українську телеведучу Ольгу Манько затримали копи на Сумарті. Її затримали за водіння без прав. Інцидент стався під час зйомок програми "У кого більше", передають Патріоти України. Дівчина вирішила підробити водієм кінного возу. На Суматрі потрібні ос...