Щось знає? Мер Миколаєва пообіцяв морським піхотинцям, які вийшли з Криму, квартири, але в останній момент передумав

Свої дії мер Миколаєва не коментує.

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич пообіцяв видати квартири бійцям ЗСУ, але в останній момент передумав. Про це повідомило джерело InfoResist в обласній адміністрації, передають Патріоти України.

“Глава області Олексій Савченко підготував всі документи на квартири для морпіхів, які вийшли з Криму в 2014 році. Ріелтор вже вибрав з бійцями квартири. Обладміністрація була готова до викупу кватрир і ми готові були викупити їх днями. Не вистачало погодження від мера Миколаєва Олександра Сєнкевича”, – повідомило джерело.

Незважаючи на те, що Сєнкевич обіцяв погодити видачу квартир, він в останній момент передумав і ніяк не коментує свої дії, – додало джерело.

Таким чином сім’ї морпіхів з маленькими дітьми змушені будуть і далі жити на знімних квартирах.
Джерело: InfoResist

Жорстоке вбивство хлопчика в Києві: У мережу потрапило фото ймовірного вбивці

понеділок, 24 червень 2019, 17:29

На тілі убитого в Києві 9-річного Захара Черевка були множинні колото-різані рани й травма черепа, повідомляють Патріоти України. Речі дитини вбивця викинув на березі, а тіло втопив у озері, повідомили в прес-службі поліції Києва. Також правоохоронці о...

"Разграблению подвергся не только гипермаркет. Вооруженные люди, как саранча, стали опустошать в районе ДАП автосалоны: Mitsubishi, Peugeot и Porsche": Як починалася війна на Донбасі (фото)

понеділок, 24 червень 2019, 17:14

"Генерал-майор Юрий Седнев, руководивший горуправлением милиции Донецка с сентября 2011-го по сентябрь 2013 года, был вновь назначен на эту должность 16 мая 2014-го - за десять дней до начала боевых действий в Донецком аэропорту (ДАП)", - пише у своєму...