
Оригінальний спосіб ухилення від призову в ЗСУ обрали в Миколаєві. Там група молодих людей призовного віку провела пікет «проти відправки їх на міни в Донбас», передають Патріоти України.
Прикриваючи обличчя масками, вони розгорнули в центрі міста банери з написами: «Україна - не Америка», «Геть війну», «Ми втомилися від війни». Деякі заявляли, що їх призиватимуть в армію і будуть відправляти в зону ООС встановлювати міни на «нулі» між протиборчими сторонами.
А ось в якому саме місці ці молоді люди вже «втомилися від війни» - залишилося невідомим. При появі екіпажу поліції, який приїхав з'ясувати причину скупчення людей, недопризовники кинулися врозтіч. Тому «качнути» ситуацію вони просто не встигли, а навколишні - зрозуміти, що відбувається.
Очевидці події висловили думку, що це провокація, а її метою був тиск на місцеву і центральну владу для прийняття «мінських угод» у версії «ЛДНР» і Кремля на шкоду Україні. Нагадаємо, військовослужбовці строкової служби не залучаються до військової служби в зоні проведення ООС на Донбасі. Туди можна потрапити тільки при укладенні контракту з ЗСУ або НГУ.


З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...