"Шедевр за мотивами Бенксі": Міністр Малюська намалював графіті на стінах в’язниці, щоб продати її (фото)

Міністр юстиції Денис Малюська вирішив спробувати себе в ролі британського вуличного художника Бенксі і розмалював стіну українського виправного центру, який виставили на продаж. Він записав відео у Facebook і розповів про Редінгську в’язницю у Великій Британії, яку спробували продати в 2019 році, однак не змогли. А в березні 2021-го на ній з’явився малюнок відомого вуличного художника Бенксі — він намалював в’язня, який намагається втекти. Імовірно, це була алюзія на Оскара Уайльда, який сидів в Редінгській в’язниці з 1895 по 1897 рік, зазначають Патріоти України.

Малюська вирішив повторити це графіті на стінах Ірпінського виправного центру (№ 132) у Київській області. Раніше його не змогли продати на аукціоні і зменшили ціну з 220 млн грн до 110 млн грн.

«Я далеко не Бенксі, малював востаннє у школі, але я спробую зробити щось подібне й у нашій в’язниці, яку ми також виставили на продаж», — сказав міністр юстиції.

Зрештою графіті вийшло не зовсім як у британського вуличного художника, але результатом він залишився задоволений. «Тепер той, хто купить в‘язницю за трохи більше як 110 млн. гривень, окрім 8 гектарів землі за три хвилини від Київської окружної (+ підведені усі мережі), отримає ще й бонус: видатний шедевр мистецтва за мотивами твору самого Бенксі», — додав Малюська.


Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

четвер, 28 жовтень 2021, 6:30

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочин...

Незважаючи на рекордний врожай: В Україні дорожачатиме гречка, експерти розповіли на скільки

четвер, 28 жовтень 2021, 5:45

Всі ми, відвідуючи магазини та ринки, бачимо, що ціни на харчові продукти постійно зростають. Це стосується не лише м'яса чи сирів, а й різних круп, найбільш популярних серед малозабезпечених українців. Зокрема, суттєво подорожчала гречка, зазначають П...