Шерон Стоун розповіла, хто з голлівудських акторів цілується краще, ніж всі інші (відео)

Коли зірку запитали, хто з її колег цілувався найгірше, вона відмовилася називати імена.

Шерон Стоун зіграла в кіно і на ТБ більше 80 ролей, і тепер авторитетно заявляє, що її кращий екранний поцілунок був з Робертом Де Ніро - її партнером по фільму "Казино" (1995), передають Патріоти України.

"Роберт де Ніро точно цілувався краще за всіх, - розповіла 62-річна зірка Енді Коену в ток-шоу Watch What Happens Live. - Це був актор, яким я захоплювалася найбільше, і всю свою кар'єру я просто хотіла з ним попрацювати і показати, на що здатна. Можливо тому, що я так високо його цінувала, цей поцілунок став для мене кульмінацією".

Стоун зізналася, що була настільки закохана в талант Де Ніро, що не помітила в ньому ніяких недоліків. "Як актриса я була так шалено в нього закохана, що якби він стукнув мене молотком по голові, я б сказала: "О, так!" - пожартувала вона.

Коли зірку запитали, хто з її колег цілувався найгірше, вона відмовилася називати імена, але зазначила, що жоден з них не дотягнув до поцілунку з Де Ніро. "Це було приголомшливо, тому я не знаю, з чим його можна порівняти. Все інше було - ну, так собі", - сказала Шерон.

"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...