Шкарпетки вдягнув, а от про ліфчик забув: Києвом розгулював голий пацієнт-втікач з лікарні (фото)

Дратує коли одягаєш свої улюблені шкарпетки, а всі помічають тільки те, що ти голий...

Сьогодні, 9 липня, по Києву гуляв голий чоловік. Про це повідомляє Telegram-канал Perepichka News, передають Патріоти України.

Як повідомляється, чоловік виявився втікачем-пацієнтом з "інфекціонки". Найімовірніше - нудист, пишуть в групі. Чоловік різко відмовлявся одягнутися і обурювався, що йому намагаються в цьому допомогти. Муніципальній охороні довелося попрацювати, щоб схопити його і одягти.

Варто зазначити, що все-таки один елемент одягу на ньому був - білі шкарпетки. "Дратує коли одягаєш свої улюблені шкарпетки, а всі помічають тільки те, що ти голий", - пишуть в Telegram-каналі в коментарі до цього фото.


COVID-19 вже їде: У Кирилівці помітили незвичне авто (фото)

середа, 12 серпень 2020, 13:15

У курортному селищі Кирилівка на узбережжі Азовського моря в Запорізькій області помітили авто з незвичайними номерами. Фото розмістив користувач мережі Дмитро Воловик в Facebook, передають Патріоти України. Машину помітили припаркованою в районі Степо...

Вчені назвали кілька нових ознак смертельної форми COVID-19

середа, 12 серпень 2020, 11:58

Йдеться про п`ять біомаркерів, які виявили в крові людини. Тяжкість захворювання і ризик смерті від китайського коронавірусу можна визначити за аналізом крові. До такого висновку дійшли вчені з Університету Джорджа Вашингтона, які провели дослідження з...