Шкільна лінійка "вдалась": У Росії учень намагався перерізати горло однокласниці (відео)

У Волгоградській області школяр намагався перерізати горло однокласниці прямо під час лінійки на честь останнього дзвоника. Про це повідомляє Baza, передають Патріоти України.

"17-річний Григорій стояв позаду 17-річної Валерії, заспівав з нею пісню, а потім напав з складаним ножем", - йдеться в повідомленні.

На відео видно, що хлопець спробував перерізати горло школярці, але дівчинку врятували однокласники. "Постраждалу відвезли в лікарню, її життю нічого не загрожує. Мотиви Григорія невідомі- раніше за хлопцем не помічали нічого дивного", - наголошується в повідомленні.

Росіяни валялися п'яні під готелем і лаялись: Забужко під час поїздки до Латвії побачила росіян у "природних умовах"

четвер, 21 вересень 2023, 10:58

Українська письменниця Оксана Забужко розповіла, як зіткнулася з пʼяними росіянами в Латвії. Українка вирушила до Риги, щоб презентувати свою перекладену книгу "Найдовша подорож". У готелі вона стала свідком неадекватної поведінки громадян РФ під вікна...

Скільки людей житиме в Україні через 10 років: Демографи кажуть, що 52 млн не буде ніколи

четвер, 21 вересень 2023, 10:39

В Україні в найближчі десять років може змінитися демографічна ситуація. Науковці вважають, що у 2033 році на території нашої держави проживатиме не більше 35 мільйонів людей. Йдеться про кордони 1991 року, передають Патріоти України. Такий прогроз є н...