Шкільна любов призвела до трагедії: В Одесі відправили за грати насильника-вбивцю колишньої однокласниці

Злочинець свою провину не визнав і не розкаявся.

В Одесі суд засудив до 15 років позбавлення волі 20-річного жителя Одещини, який два роки тому згвалтував і вбив 17-річну дівчину. Під час судового розгляду прокурор-обвинувач, співробітник місцевої прокуратури № 2, довів вину зловмисника в повному обсязі. При цьому обвинувачений свою провину не визнав і не розкаявся, передають Патріоти України.

Зазначається, що в 2017 році нетверезий хлопець прибирав сміття поблизу складської бази на території Малиновського району міста, коли побачив на вулиці 17-річну дівчину і почав її наздоганяти. «Поблизу чагарників, між залізничними коліями він, б'ючи жертву, подолав її опір і почав гвалтувати. На цьому зловмисник не зупинився - зняв з жертви золоті прикраси, забрав цінне майно і зник з місця злочину», - йдеться в матеріалах слідства.
Як повідомив один зі свідків у справі, в той трагічний день він говорив зі своєю подругою по мобільному телефону і раптово почув її крик. Зв'язок відразу перервався. На наступний день в лісосмузі Малиновського району Одеси правоохоронці виявили оголену дівчину з ознаками насильницької смерті.

За підозрою в згвалтуванні і вбивстві був затриманий 18-річний знайомий загиблої - зловмисник і жертва проживали по сусідству в одному з сіл Роздільнянського району Одеської області, вчилися в одній школі і працювали разом на складській базі. Він побачив колишню однокласницю, яка йшла, розмовляючи по мобільному телефону, наздогнав її, кілька разів ударив держаком від лопати і порожньою пляшкою, потім згвалтував. Дівчина померла на місці.

Зламані ребра і 18 днів без зв’язку: Омбудсмен заявив про порушення у ТЦК в Україні

середа, 24 червень 2026, 11:30

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...

Моторошний злочин: У Києві компанія перед камерами прив’язала чоловіка до дерева та закатувала його до смерті

середа, 24 червень 2026, 11:25

Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...