
Автомобіль-"фантом" патрульної поліції потрапив у ДТП на Повітрофлотському шляхопроводі в Києві. Про це повідомив перший заступник начальника Патрульної поліції Олексій Білошицький, зазначають Патріоти України.
Унаслідок ДТП потерпілі відсутні. Службовий автомобіль "фантом" отримав пошкодження лакофарбового покриття. На ньому можна продовжувати повноцінно нести службу".
Відносно водійки Lexus патрульні Києва склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів) КУпАП.
Білошицький підкреслив, що "фантоми" - це звичайні авто зі спеціальним обладнанням, які постійно перебувають на дорозі й на патрулюванні, тому вірогідність ДТП з ними значно більша, ніж у звичайного авто, на якому їздять на роботу/з роботи.
Він також повідомив, що станом на суботу винесено вже 12 807 постанов за правопорушеннями, зафіксованими "фантомами" в автоматичному режимі.
4 автомобілі-"фантоми" продовжують працювати на дорогах.
Передісторія:
Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...
В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...