
В одному з російських відеочатів росіянин розповів про те, що був на війні в Україні. Зокрема, загарбник вихвалявся, що брав участь у блокаді та окупації Маріуполя, передають Патріоти України.
Російський загарбник, який брав участь в окупації території сусідньої незалежної держави, розповів, що у полон українців не брав, а вбивав усіх. Він зазначив, що був стрільцем підрозділу міноборони РФ.
Скільком людям обірвав життя – не знає, та з посмішкою заявляє, що він "їх не рахував". Про вбивства він розповідає зі спокійним виразом обличчя та навіть вихваляється цим.
"Ось, загарбник спокійно розповідає, що не пам’ятає, скількох убив людей, і каже, що в полон нікого не брав. Вбивав, і шкода йому людей не було. Цинічні вбивці, які викликають лише відчуття презирства та ненависті", – прокоментували відео в Маріупольській міській раді.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...