
Український боксер Іван Редкач в різкій формі відповів на критику з боку вболівальників після поразки в бою з американцем Реджі Прогрейсом. Про це боксер написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Нехай всі кажуть що завгодно, комісія знає краще, для цього вона й існує. Я не дивлюся за всіма, усі вже мої гроші порахували і витратили, або вже знають, як будуть витрачені. Мені шкода, що я народився в такій країні, де люди живуть злі і заздрісні, меркантильні. Не всі, але більшість", - написав Редкач, відповідаючи відомому коментатору боксу В'ячеславу Поночовному.

Нагадаємо, що в шостому раунді американець завдав удар Редкачу в корпус, після чого українець впав на канвас, довгий час корчився від болю, і не зміг піднятися. Редкач всіляко демонстрував, що Прогрейс вдарив його в пах, але на повторі видно, що удар припав в бік. Редкача забрали з рингу на ношах, а рефері зафіксували перемогу Прогрейса технічним нокаутом. Багато фанатів розкритикували Редкача, вважаючи, що він симулював травму.
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...