Шкода, що не усім: У "Борисполі" можна буде безкоштовно здати ПЛР-тест на COVID-19

Власники преміальних карт від Monobank можуть користуватися послугою безкоштовного ПЛР-тестування в аеропорту без додаткових умов і обов'язкових витрат, а клієнти інших банків мають витратити певну суму за певний період.

В аеропорту "Бориспіль" (Київська область) можна буде здати ПЛР-тест на коронавірус безкоштовно. Про це повідомив мандрівник, тревел-блогер і директор туркомпанії Tabu Tour Максим Циркель на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, такими умовами зможуть скористатися власники преміальних карт від MasterCard.

Що потрібно робити:

  • Перед зверненням на стійку в аеропорту треба пройти попередню реєстрацію на тестування на спеціальному сайті.
  • У терміналі D "Борисполя" потрібно звернутися до стійки реєстрації №48 Fast Line, повідомити про бажання здати тест і показати чинну преміальну картку MasterCard.
  • Агент на стійці підтвердить право на безкоштовне проходження тесту шляхом авторизації карти через спецтермінал, а тоді відправить людини на здачу.

Блогер зазначив, що також тест можна здати безкоштовно не в день свого вильоту, а заздалегідь. У такому випадку потрібно приїхати в термінал В, але за 10 хвилин до прибуття зателефонувати за номером +38 (050) 415 09 09 для зустрічі зі співробітником.

За словами Циркеля, є важлива умова: щоб отримати безкоштовний сервіс, на карті повинно бути проведено успішних транзакцій щонайменше на 6 тисяч грн за останні 35 днів. Він додав, що не враховуються операції за попередні п'ять днів, а в розрахунок йдуть тільки оплати в магазинах та інтернеті.

Мандрівник написав, що водночас власники преміальних карт від Monobank можуть користуватися послугою безкоштовного ПЛР-тестування в аеропорту без додаткових умов і обов'язкових витрат.

У той час, як МОЗ рапортує. "У COVID-фонд нарізані мільярди гривень, а що на виході?": Журналіст розповів, як тиждень чекав на результат тесту

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 7:30

На боротьбу з коронавірусом із державного бюджету виділяють мільярди, при цьому тест роблять тиждень. Про це у Facebook розповів журналіст Данило Мокрик, передають Патріоти України. "Тест на Covid-19 – негативний. На цей результат я чекав тиждень. У Ки...

"Син воює, а я чого буду сидіть?": Сергій Степанович пішов на війну у 2014-му році слідом за сином

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 7:10

Сергій Степанович пішов на війну у 2014-му році слідом за сином, повідомляють Патріоти України з посиланням на пост "93-тя ОМБр Холодний Яр" у Фейсбук. «Він теж служив у 93-й. Я подумав: син воює, а я чого буду сидіть? Одразу мене, щоправда, не брали....