Шкода, що не усім: У "Борисполі" можна буде безкоштовно здати ПЛР-тест на COVID-19

Власники преміальних карт від Monobank можуть користуватися послугою безкоштовного ПЛР-тестування в аеропорту без додаткових умов і обов'язкових витрат, а клієнти інших банків мають витратити певну суму за певний період.

В аеропорту "Бориспіль" (Київська область) можна буде здати ПЛР-тест на коронавірус безкоштовно. Про це повідомив мандрівник, тревел-блогер і директор туркомпанії Tabu Tour Максим Циркель на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, такими умовами зможуть скористатися власники преміальних карт від MasterCard.

Що потрібно робити:

  • Перед зверненням на стійку в аеропорту треба пройти попередню реєстрацію на тестування на спеціальному сайті.
  • У терміналі D "Борисполя" потрібно звернутися до стійки реєстрації №48 Fast Line, повідомити про бажання здати тест і показати чинну преміальну картку MasterCard.
  • Агент на стійці підтвердить право на безкоштовне проходження тесту шляхом авторизації карти через спецтермінал, а тоді відправить людини на здачу.

Блогер зазначив, що також тест можна здати безкоштовно не в день свого вильоту, а заздалегідь. У такому випадку потрібно приїхати в термінал В, але за 10 хвилин до прибуття зателефонувати за номером +38 (050) 415 09 09 для зустрічі зі співробітником.

За словами Циркеля, є важлива умова: щоб отримати безкоштовний сервіс, на карті повинно бути проведено успішних транзакцій щонайменше на 6 тисяч грн за останні 35 днів. Він додав, що не враховуються операції за попередні п'ять днів, а в розрахунок йдуть тільки оплати в магазинах та інтернеті.

Мандрівник написав, що водночас власники преміальних карт від Monobank можуть користуватися послугою безкоштовного ПЛР-тестування в аеропорту без додаткових умов і обов'язкових витрат.

"Дрон-камикадзе "Охотник" будет поражать цели на земле, в воде и в воздухе, а "Коралл" сможет уничтожать все аэродинамические цели", - експерти про нове озброєння України

вівторок, 22 червень 2021, 5:45

"Государственное конструкторское бюро "Луч" впервые официально представляет новую отечественную зенитную ракету для комплексов средней дальности. Как отмечает Defense Express, "Коралл" должен стать базовой унифицированной ракетой модульной конструкции ...

З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...