Шлях із лідерів українського футболу до "сільського клубу": Відомий тренер застеріг Суркісів від подальшої демотивації гравців "Динамо"

З футбольної точки зору "Динамо" перебуває на рівні "Зорі" та "Десни".

Олег Федорчук. Футбольний тренерВ УПЛ на друге місце – до кваліфікації Ліги чемпіонів – чотири претенденти. "Зоря", "Десна", "Динамо", "Олександрія". Найкращі можливості має "Динамо" - найбільш кваліфікований склад, фінансові ресурси. Думаю, що мотивація також на стороні команди Олексія Михайличенка, бо відступати команді вже нікуди. Якщо не зможуть стати другими, то це буде серйозним ударом, передають Патріоти України.

Проте з футбольної точки зору "Динамо" перебуває на рівні "Зорі" та "Десни". Чернігівська команда за потенціалом не слабша луганців, але має більш досвідчений склад, що може зіграти вирішальну роль. Проблема "Зорі" - багато молоді та орендованих. Мені не сподобалося, як команда Віктора Скрипника зіграла проти "Олександрії" у фізичному плані. Команда не дограла 30 хвилин. Трішки позаду "Олександрія". В команди Володимира Шарана обойма гравців не така вже велика, довжини лави запасних немає.

Мене насторожує інформація про пошук тренера для "Динамо". Це може позначатися на роботі футболістів. Гравці все читають і таким чином втрачають віру в себе, в те, що знаходяться на правильному шляху. Це демотивує команду.


Багато залежатиме від донецького "Шахтаря". Команда вже без п'яти хвилин чемпіон. У матчах, що залишилися, тренер Каштру може більше довіряти молодим гравцям, надавши відпочинок лідерам. Після розподілу на шістки "Динамо" та "Зоря" вже зіграли свої перші матчі проти "Шахтаря". Можливо, "Олександрія" та "Десна" матимуть можливість протистояти ослабленому гегемону та здобути очки, які виявляться вирішальними.

Джерело: Газета.ua

Українцям, знятим із військового обліку, можуть вручити повістку: Юрист пояснив нюанси

понеділок, 30 січень 2023, 14:50

В Україні триває загальна мобілізація. Помічник адвоката АТ ЮК "АРЕС", член Ради Комітету Асоціації правників України (АПУ) з міграційного права Владислав Зайцев розповів, чи можуть вручити повістку, якщо людина знята з військового обліку, пише ZN.UA, ...

За медичними показаннями: Хто з українців може виїхати за кордон під час війни

понеділок, 30 січень 2023, 14:23

Міністерство охорони здоров’я України надало роз’яснення щодо можливості українських громадян перетинати державний кордон у період воєнного стану для виїзду в інші країни на лікування. Про це повідомила пресслужба МОЗ, передають Патріоти України. Зазна...