"Шлях від пекла до пекла": Дружина захисника "Азовсталі" розповіла, що він думає про операцію порятунку

Вона розповіла, що позавчора вдень, під час перебування в посольстві України в Туреччини, мала можливість телефоном поспілкуватись з чоловіком, який досі перебуває на "Азовсталі". В ефірі інформаційного телемарафону Наталія Зарицька, дружина бійця "Aзoву", який досі перебуває на території "Азовсталі", розповіла деталі особистої телефонної розмови з чоловіком, передають Патріоти України.

"Мій чоловік вийшов на зв’язок, йому дали 10 хвилин інтернету. Він сказав, що виконуватиме наказ командування - рятувати своє життя і це нелегке рішення для них всіх. Мій чоловік сказав, що це шлях від пекла до пекла",- зазначила Зарицька.

Дружина захисника "Азовсталі" додала, від чоловіка дізналась про трагічну долю бійців, з якими вона була знайома , а також розповіла про відношення її чоловіка до операції порятунку.

"Він розповів, що коли влучив напалм на територію "Азовсталі", в той раз загинули одночасно загинуло 70 хлопців, всі вони згоріли до кісток. Позавчора чоловік телефоном сказав, що за день до того, був найгірший день в його житті і гірше вже нема куди. Він сказав, що вони і так почувалися немов в полоні та в пастці, тепер це буде просто оформлене рішення",- сказала Зарицька.

Крім того, дружина захисника "Азовсталі", яка разом з іншими рідними захисників Маріуполя, перебуває ці дні у Туреччині, подякувала турецькій стороні за вже зроблені кроки підтримки для України.

"Ми тут почуваємося в безпеці, в усі двері, в які стукаємося - їх нам відчиняють. Вчора відбулося дві важливі зустрічі з радником президента Ердогана та першим заступником президента Ердогана у правлячій партії. Розмова була дуже емоційна і відверта. Ми залишаємося поки в Туреччині, тому що маємо надію поспілкуватись особисто з президентом Ердоганом. Але, навіть ті зустрічі які вже відбулися, дають нам надію, що увага всього світу прикута до заводу "Азовсталь" та до долі наших захисників",- акцентувала Зарицька.

"Ми стоїмо до кінця і нас не зламати": Колишній чоловік Ані Лорак українською мовою повідомив про повернення до Києва (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:14

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, яка замовчує війну, Мурат Налчаджіоглу повернувся в Україну з Туреччини, куди поїхав зі своєю новою коханою – українською візажисткою Лілією Реус у березні. Про своє прибуття до Києва бізнесмен турецького походження...

"Частина проти війни, іншим "шкода пацанів, яких вбивають ЗСУ": Юрій Шевчук розповів про друзів-військових у Росії

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:00

Лідер та незмінний учасник російського рок-гурту ДДТ Юрій Шевчук розповів про друзів, які служать у ЗС Росії. За його словами, деякі виступають проти війни в Україні, а деякі просто виявляють жалість до своїх товаришів, які гинуть через повномасштабне ...