"Шлях від пекла до пекла": Дружина захисника "Азовсталі" розповіла, що він думає про операцію порятунку

Вона розповіла, що позавчора вдень, під час перебування в посольстві України в Туреччини, мала можливість телефоном поспілкуватись з чоловіком, який досі перебуває на "Азовсталі". В ефірі інформаційного телемарафону Наталія Зарицька, дружина бійця "Aзoву", який досі перебуває на території "Азовсталі", розповіла деталі особистої телефонної розмови з чоловіком, передають Патріоти України.

"Мій чоловік вийшов на зв’язок, йому дали 10 хвилин інтернету. Він сказав, що виконуватиме наказ командування - рятувати своє життя і це нелегке рішення для них всіх. Мій чоловік сказав, що це шлях від пекла до пекла",- зазначила Зарицька.

Дружина захисника "Азовсталі" додала, від чоловіка дізналась про трагічну долю бійців, з якими вона була знайома , а також розповіла про відношення її чоловіка до операції порятунку.

"Він розповів, що коли влучив напалм на територію "Азовсталі", в той раз загинули одночасно загинуло 70 хлопців, всі вони згоріли до кісток. Позавчора чоловік телефоном сказав, що за день до того, був найгірший день в його житті і гірше вже нема куди. Він сказав, що вони і так почувалися немов в полоні та в пастці, тепер це буде просто оформлене рішення",- сказала Зарицька.

Крім того, дружина захисника "Азовсталі", яка разом з іншими рідними захисників Маріуполя, перебуває ці дні у Туреччині, подякувала турецькій стороні за вже зроблені кроки підтримки для України.

"Ми тут почуваємося в безпеці, в усі двері, в які стукаємося - їх нам відчиняють. Вчора відбулося дві важливі зустрічі з радником президента Ердогана та першим заступником президента Ердогана у правлячій партії. Розмова була дуже емоційна і відверта. Ми залишаємося поки в Туреччині, тому що маємо надію поспілкуватись особисто з президентом Ердоганом. Але, навіть ті зустрічі які вже відбулися, дають нам надію, що увага всього світу прикута до заводу "Азовсталь" та до долі наших захисників",- акцентувала Зарицька.

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...