Шляхом Стіва Джобса: Харківські студенти відкрили в гаражі надсучасну науково-прикладну лабораторію (відео)

Винаходи студентів

У Харкові троє студентів-фізиків самотужки облаштували наукову лабораторію в гаражі. Хлопці безкоштовно допомагають створювати ідеї на своєму обладнанні. Як йдеться в сюжеті ШоТам, лабораторія стала спільною майстернею для всіх охочих у Харкові, зазначають Патріоти України.

"Ми мали готуватись до змагань, фінансово потягнули лише гараж. Головне тут не принтери та не обладнання, головне – це люди та їхні ідеї", – розповів співзасновник Роман Видро.

Студенти безкоштовно допомагають створювати ідеї на своєму обладнанні

Спочатку справи йшли не дуже добре. У ентузіастів із запчастин були лише викрутки та молотки. Проте зараз в лабораторії можна побачити 3D-принтер, фрейзер та піч для плавлення металу. Тут вже створили рухливі фігури для масштабного фестивалю та репродукції світових пам’яток для незрячих. Їхні розробки почали купляти квест-кімнати, винахідники виграють міжнародні змагання.

Винаходи студентів


Штрафи і дика бідність: Українець розповів про реальне життя в окупованому Донецьку

середа, 3 червень 2020, 8:44

Один з жителів окупованого Донецька опублікував в соцмережі коментар, в якому пояснив, чому йому хочеться втекти з міста, передають Патріоти України. Коментар було опубліковано під відео скандального російського дизайнера Артема Лебедєва, в якому той в...

Будьте обережні! Аферисти придумали нову схему шахрайства з СІЗО (відео)

середа, 3 червень 2020, 8:30

Аферисти дурять продавців і покупців в інтернеті. В Україні активізувалися шахраї. Аферисти організували колл-центр прямо в слідчому ізоляторі. Ув'язнені мали технічну підтримку і були навчені обманювати продавців в інтернеті та їх покупців, передають ...