Шляхом Стіва Джобса: Харківські студенти відкрили в гаражі надсучасну науково-прикладну лабораторію (відео)

Винаходи студентів

У Харкові троє студентів-фізиків самотужки облаштували наукову лабораторію в гаражі. Хлопці безкоштовно допомагають створювати ідеї на своєму обладнанні. Як йдеться в сюжеті ШоТам, лабораторія стала спільною майстернею для всіх охочих у Харкові, зазначають Патріоти України.

"Ми мали готуватись до змагань, фінансово потягнули лише гараж. Головне тут не принтери та не обладнання, головне – це люди та їхні ідеї", – розповів співзасновник Роман Видро.

Студенти безкоштовно допомагають створювати ідеї на своєму обладнанні

Спочатку справи йшли не дуже добре. У ентузіастів із запчастин були лише викрутки та молотки. Проте зараз в лабораторії можна побачити 3D-принтер, фрейзер та піч для плавлення металу. Тут вже створили рухливі фігури для масштабного фестивалю та репродукції світових пам’яток для незрячих. Їхні розробки почали купляти квест-кімнати, винахідники виграють міжнародні змагання.

Винаходи студентів


З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...