Українська співачка Надія Мейхер перебуває у Росії. У мережі знайшли докази цього.
З'ясувалося, що, переглядаючи сторінку будь-якого користувача в Instagram, у графі "Інформація про обліковий запис" можна побачити, де знаходиться або де знаходився востаннє власник профілю. Блогер Богдан Беспалов на своєму YouTube-каналі звернув на це увагу.
Виходячи із цієї публічної інформації, Мейхер нібито перебуває в Росії, або була там зовсім нещодавно. Чоловік співачки – російський бізнесмен Михайло Уржумцев. У шлюбі подружжя виховує двох спільних дочок. З початку війни він не робив жодних заяв.
Дмитро Ківа працював на заводі "Антонов" за всіх президентів України, окрім Володимира Зеленського. 25 липня на 82-му році життя помер відомий український авіаконструктор Дмитро Ківа, який пропрацював на авіаційному заводі "Антонов" 52 роки, передають ...
У одеській Аркадії група чоловіків билась просто перед місцевим рестораном, свідчать кадри з соцмереж. У бійці брали участь і цивільні, і люди у формі. . Увечері 27 липня біля прибережного ресторану в Одесі сталась масова бійка, у якій взяли участь ци...