"Шлюб за добу": Стало відомо, скільки пар, які одружились поспіхом, розлучилися

2,5 роки тому на Вінниччині стартував пілотний проект "Шлюб за добу". Цією послугою скористалися дві тисячі пар. Однак чимало пар після такого "шлюбу" й розлучились, передають Патріоти України.

Впродовж року розпався шлюб у 79 пар. "Причин розлучень ніхто не називає. Адже це особисте. І думаю ніхто не захоче таким ділитись. А от що стосується поспіху в одруженні, то причини різні. Здебільшого, це коли хтось кудись переїжджає або хоче встигнути до певної дати, — розповідає керівник Вінницького РАЦСу Юлія Романенко.

Кількість бажаючих одружитись та розлучитись щодня змінюється. Сама ж послуга "Шлюб за добу" стала досить популярною. Перш за все — не треба чекати місяць від подачі заяви.

"Шлюб за добу реєструємо щодня. У вівторок, середу, четвер — 90 відсотків є одруження за цим пілотним проектом. При чому це по 8-10 пар", - каже Gazeta.ua Юлія Романенко.

Захворілих знов більше ніж тих, хто одужав: МОЗ оприлюднив ситуацію з COVID-19 в Україні. Найгірше у Києві

субота, 6 червень 2020, 9:57

Найбільше хворих виявлено у Києві (83), при цьому двоє людей у столиці померли від COVID-19. Також 66 випадків зафіксовано у Чернівецькій області і 65 – на Львівщині, 52 – на Рівненщині. Загалом з початку епідемії в Україні виявили 26 514 випадки корон...

Російська Федерація та підконтрольні їй бойовики «ЛНР» готуються до масштабних збройних провокацій на Луганщині.

субота, 6 червень 2020, 9:38

Найближчим часом РФ та підконтрольні їй бойовики, готують збройні провокації саме біля пілотних районів розведень військ – Богданівка, Золоте і Станиця Луганська, – аби звинуватити ЗСУ у невідповідності взятих на себе зобов’язань і припинення вогню. Украї